Jump to content

Blue Bird BMS-956MG / 631MG lub podobne


RenoFlo

Recommended Posts

Cześć,

Poszukuję serwa o wadze do, powiedzmy "umownych" 40 g i momencie w okolicach 50Ncm (lub wiecej) przy 4,8V i dobrej prędkości.

Coś jak HS5245MG a mocniejszego i niezawodnego.

Może macie jakieś "doświadczenia" z serwami Blue Bird? W danych katalogowych wyglądają całkiem, całkiem...

Czy to jest to samo co Turnigy?

Jakoś nie mogę trafić na wiarygodne informacje, używa ktoś?.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9439 takie serwo posiadam i nie zawodzi, nie szumi, ciche, generalnie plusy.

 

Z tym że na HK w komentarzach narzekają że prądu dużo konsumuje, odpowiadają na to że za mały prąd podaje BEC wbudowany w reg, przy obciążonym serwie i silniku na odkręconym gazie zanikała łączność z modelem,

 

Hmmmm właśnie sprawdziłem mój reg i w danych podane że daje 5V i 2A, co do konkretnej konsumpcji prądu przez serwo to nie podam konkretnej liczby bo nawet nie mam jak tego sprawdzić, pisali to użytkownicy samochodowi, ja również używam tego serwa w samochodzie 1:10 do driftu więc pracy trochę wykonuje, po 20 min jazdy robi sie lekko ciepłe ale nie jest to niepokojące ciepło, acha bateria jakiej używam to 5000mAh 2S1P 20C, reasumując nie doświadczyłem wyżej wymienionych problemów i zastanawiam się nad użyciem tych serw w trenerku 1400mm, lecz na pewno należy przyjrzeć się bliżej zasilaniu...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info.

Mimo, że to prawie sąd nad serwami, to tutaj każda wątpliwość działa na niekorzyść kandydata.

pozostałem przy HS5245mg - w pewnych sytuacjach nie ma co oszczędzać, a układ dźwigni zapewnia dostateczny moment na sterze.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.