Jump to content

Dobór większego pakietu do quadrocpotera


Rufffus
 Share

Recommended Posts

Podpowiedzcie proszę koledzy jaki większy pakiet zastosować do Walkery MX400S (http://www.hobbyone....ct.jsp?id=11264). Fabrycznie dostałem ją z pakietem 11.1V 2200mAh 25C, który wedle opisów ma starczać na ~10minut. Na razie uczę się (obijam o co popadnie), więc trudno mi powiedzieć jak to jest z tym czasem ale chciałbym kupić drugą baterię o większej pojemności, żeby móc jedną ładować a na drugiej latać. Widziałem w sieci różne baterie nawet 4400mAh ale wiem, że trzeba to kalkulować jeszcze z prądem rozładowania dlatego wolę się doradzić. Jakie więc powinno być optymalne "C" do takiego zestawu? Jakiej firmy ew. kupić baterię? A może polecicie jakiś konkretny pakiet w którymś ze sklepów? Dodam jeszcze, że model wg specyfikacji ma udźwig ~500gr z czego niecałe 200gr waży kamera GoPro, z którą mam zamiar latać więc pozostaje wagowo do 300gr do wykorzystania.

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne dzięki za pomoc YaneQopter, co ja bym bez Ciebie zrobił... Dla Twojej informacji: link, który wrzuciłem był pierwszym-lepszym znalezionym w google, gdzie było zdjęcie oryginalnego pakietu i opis, sam model kupiłem na jebaju, bo był znacznie tańszy.

 

Ponawiając pytanie do osób ogarniętych i nieco bardziej życzliwych: czy jeśli oryginalny pakiet 2200mAh jest 25C to czy 4400mAh też ma być 25C?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.