Skocz do zawartości

Ogólnopolski Zlot Modelarski „LATAĆ KAŻDY MOŻE” Wilcze Laski 2013


Konrad_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ze styroduru więc zdecydowanie bardziej kruchy materiał. :)

 

Spróbuję powalczyć z folią do laminowania, ew taśmą samoprzylepną :) Pewnie wyjdzie pancernik latający z II prędkością kosmiczną. Jeden taki miałem i nie opanowałem. :D Ale to było dawno i nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym Was poinformować, że w tym roku będzie catering nieco inny.

 

Z uwagi na to, że ma być grill wspólny w sobotę wieczorem oraz każdy jakiegoś własnego grilla przywozi ze sobą, więc w tym roku spróbujemy nieco innego rozwiązania.

 

Będzie można zamówić obiad w restauracji, która przywiezie jedzenie na miejsce. Restauracja mieści się około 5-6km od pasa więc jedzenie będzie na pewno świeże i ciepłe.

 

Przykładowa cena obiadu: Schabowy (jak pani powiedziała męski) frytki/ziemniaki i dwie surówki w cenie około 7-8zł

Kompletny obiad zupa + drugie danie cena nie powinna przekroczyć 10-15 zł. Oczywiści ceny mogą się odrobinę różnić w zależności od zamawianego obiadu. Jak dla mnie to ceny niesamowite. :)

 

Ale jest mały haczyk. :D

Aby zjeść obiad trzeba się zdecydować do godziny 11.00. Pani stwierdziła, że 20-40 obiadów dadzą rade zrobić na godzinę 15-16 każdego dnia.

Oczywiście będzie do wyboru kilka potraw np.:

Dania główne mięsne:

» Udziec z kurczaka pieczony po cygańsku,

» Kotlet de Volaille,

» Kotlet schabowy,

» Kotlet mielony z pieczarkami,

» Pierogi ruskie/mięsne,

Przystawki gorące:

» Bigos staropolski,

» Węgierska pikantna zupa gulaszowi,

Zupy:

» Barszcz czerwony z pasztecikiem drożdżowym,

» Żurek z białą kiełbasą i jajem,

» Flaczki wołowe

 

Zamówienia będą przyjmowane w biurze zawodów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no jak biwak to biwak. Prysznic i owszem ale z butelki. Gdzieś już pisałem że z zeszłym roku dziewczyny wzięły sobie w sobotę prysznic właśnie taki butelkowy. 2-3 dziurki butla 5l i cheja tylko trzeba znaleźć frajera który będzie trzymał tą butelkę. :D

A co do cateringu to wolny wybór oczywiście :lol: kto będzie chciał to skorzysta a kto lubi sam pitrasić i ma na czym to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jedzeniem powinno być OK. Przy dużej ilości chętnych będzie trzeba tylko zamawiać zdecydowanie wcześniej. Restauracja specjalizuje się w cateringu i obsługiwała już imprezy na 300-500 osób i dawała radę więc nie powinno być z tym problemu.

Pani tylko powiedziała, że nie da się zamówić 200 obiadów o 12.00 żeby były na 15.00. :)

 

PS

No i popsułem model, który Marcin wyciął dla dzieci. :)

Chciałem zobaczyć jak lata i ewentualnie ile trzeba dać wyważenia żeby się przygotować z ciężarkami. Na trawniku leciał pięknie, więc postanowiłem pobić rekord odległości. Skończyło się 1m ode mnie ze złamanym skrzydłem. :angry: No wstyd mi jak jasna chole...a. No ale się klei i będzie jako wzorzec dla dzieciaków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać ilość uczestników z przyczyn czysto organizacyjnych .

Deklaracje uczestnictwa nie są wiążące ale prosimy o powagę . Życie może każdemu spłatać figla w ostatniej chwili i to rozumiemy jednak grupa organizacyjna chciała by wiedzieć ilu nas będzie .

Kopiujcie tylko listę i dodawajcie swoje wpisy .

 

1. Utopia +Kasia ( i kot)

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja powiem już dokładnie o co chodzi choć miała to być mała niespodzianka ale koledzy współorganizatorzy :) przekonali mnie że lepiej napisać i zapytać o to kto się wybiera na tegoroczny ZLOT

Chodzi o to, że każdy uczestnik dostanie koszulkę typu T-Shirt z nazwą Zlotu. Jeśłi będzie duża liczba uczestników to będą za darmo jeśli mniejsza to koszt 1 szt. będzie około 5 zł. No i cały czas się zastanawiałem ile tych koszulek zamówić ba jakie rozmiary tych koszulek mają być. Przyznam się że chciałem zamówić 60 szt. ale patrząc na liczbę uczestników w zeszłych latach może się okazać że będzie o połowę za mało, no ale sporo osób nie przyjedzie ze względu na to że to ja organizuję a nie Piotr więc już sam nie wiem ile zamówić.

 

Koszulki będą dla dorosłych w jednym słusznym kolorze - czyli szarym nazwa firmowa - HEATHER GREY.

Koszulki dla dzieci będą białe a i oczywiście bezpłatne.

 

Tak więc, bardzo proszę jeśli ktoś chce otrzymać koszulkę w swoim rozmiarze to proszę się wpisywać następująco:

Nik z forum + ilość uczestników + rozmiary koszulek. Może być tak Utopia +Kasia L,S - a może być tak Utopia+1 L,S

Bardzo proszę o kopiowanie całej listy do nowego swojego postu.

 

0. Konrad_p - L :)

1. Utopia +Kasia ( i kot) - L,S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.