Skocz do zawartości

Ogólnopolski Zlot Modelarski „LATAĆ KAŻDY MOŻE” Wilcze Laski 2013


Konrad_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WARTO jeździć ZGODNIE Z PRZEPISAMI a nie "deptać" Tu nie chodzi i życie i zdrowie kierowcy idioty, tylko o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców. Wkurzają strażnicy, to fakt, ale nie brak jest kierowców z "ciężką nogą" więc trzeba ich jakoś przytemperować. Jechać z głową i bezpiecznie, w końcu to ma być wypoczynek i przyjemność, po co się spieszyć? do piachu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nic dodać nic ująć. :)

Zwłaszcza, że duża część uczestników Zlotu będzie jechać z dziećmi, więc tym bardziej spokojna jazda wskazana. Niestety wariatów nie sieją sami rosną i edukowanie takowych jest jak najbardziej wskazane.

 

Jeżdżę dość regularnie z Wrocka do Poznania i powiem tak, czy jadę bardzo ale to bardzo szybko 140/160 km/h poza miejscowościami i 70 km/h w miejscowościach czy jadę przepisowo czyli 90 km/h poza miejscowościami i 50 km/h w miejscowościach to czas przybycia różni się maksymalnie około 10 min.

Pytam wszystkich szalejących na drogach:

Czy jest sens ryzykować swoje i innych życie dla tych 10 min. Kompletny bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy wszyscy szczęśliwie dojechali i wrócili cało :)

 

0. Konrad_p - L :)

1. Utopia +Kasia ( i kot) - L,S

2. jędrek - 2XL

3. bart07 - 2xl *2 + 2 dziecięce? 160cm :D

4.GOGO +3 -XL,L,M i coś dla sześciolatka wzrost 116 :)

5. ahaweto XL + M

6. Rufio79 - XL

7. karlheinz - XL + L + 2 x S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem potwierdzenie, że na nasz Zlot przyjedzie uczestnik AERODESIGN. Będzie można posłuchać i popytać o szczegóły zawodów. Będzie prezentacja zdjęć z zawodów, tak więc będzie na pewno bardzo ciekawie. Dla młodzieży, która się waśnie wybiera na studia będzie to idealna okazja aby dowiedzieć się co trzeba zrobić aby dostać się do koła naukowego i w przyszłości wystartować w tych zawodach.

 

Sam mam mnóstwo pytań bo ciekawość mnie zżera. Ciekawy jestem czy jest jakiś limit wiekowy. Jak bym tak poszedł postudiować kolejny fakultet na Polibudzie Warszawskiej to czy byłbym w stanie wystartować w tych zawodach jako student-dziadek. :D

Edytowane przez Konrad_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie czas najwyższy zacząć szukać i odkurzać sprzęt na wyjazd. Ja już w weekend będę wietrzył śpiwór i czyścił namiot. :)

 

Ale nie o tym chciałem napisać.

 

Dla odważnych.

Na zlocie będzie dodatkowa atrakcja. Loty na spadochronie. Udźwig spadochronów to 120kg i 280kg. Można latać w duecie. Loty będą w zależności od wiatru wzdłuż pasa lub na skuśkę od pasa do pasa.

Człowiek, który będzie to wykonywał ma wszelkie potrzebne zezwolenia, licencje i ubezpieczenie. Loty będą poza obszarem obozowiska tak więc nie będzie żadnego zagrożenia dla uczestników Zlotu.

Zapraszam odważnych. Niestety loty odpłatne. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział co wiedział. :D

Kurde paczka pampersów by nie wystarczyła na ten 15 min. lot.

​Nawet po wodzie ognistej nikt nie byłby w stanie wepchnąć mnie w tą obroże. Jestem w tych sprawach całkowity tchórz. Nawet na karuzela nigdy nie wlazłem bo się bałem, a ten mnie chce wysłać w kosmos. 2smiech.gif

 

EDIT

Zapomniałem jeszcze o jednym.

 

Jest możliwość zamówienia u naszego kolegi forumowego kubków okolicznościowych. Cena jest naprawdę promocyjna bo wynosi 15 zł. Jest jeszcze kilka dni więc Andrzej spokojnie da radę przygotować każdą ilość.

Bardzo zapraszam do zamawiania bo to z czasem bardzo sympatycznie się wspomina.

 

Musze tu również publicznie bardzo serdecznie podziękować Andrzejowi (AndrzejC) za przygotowanie dla dzieciaków butonów okolicznościowych z logo Zlotu. Każde dziecko które pojawi się na zlocie otrzyma taki butonik.

 

Co do kubków to wyglądają one tak:

(przepraszam za koszmarną jakość zdjęć ale sprzęt wysiadł i nie chciał ostrzyć)

 

0.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zapraszam. Jak już coś umiesz lepić to dostaniesz coś trudniejszego do złożenia np. Delta w 120min. Jak trochę mniej potrafisz to też mam alternatywne modele. :) Będzie na pewno fajnie i zabawa będzie super. A pogoda zapowiada się też idealna tak więc tylko przyjeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki piknikowe dotarły. Niestety koszulki dla dziewczyn wyszły koszmarnie brzydkie. Od żony już zaliczyłem opiernicz. Jak żona zobaczyła koszulki to cytuję "jak mogłeś gamoniu zamówić majtkowy kolor" :D:unsure:

Ponieważ zapisów nie było więc zasada będzie taka. W pierwszej kolejności dostają Ci co się zapisali. Pozostali dostaną do wyczerpania zapasów.

A tak się prezentują. Białe dla dzieci.

latac02.jpg

latac10.jpg

latac03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do Delty w 120 minut zastanawiam się czy nie wziąć jej i polatać, ale chyba combata wezmę xD

 

I jeszcze jedno - Opłaty będą jakie? Tzn za namiot i za uczestnictwo

 

0. Konrad_p - L :)

1. Utopia +Kasia ( i kot) - L,S

2. jędrek - 2XL

3. bart07 - 2xl *2 + 2 dziecięce? 160cm :D

4.GOGO +3 -XL,L,M i coś dla sześciolatka wzrost 116 :)

5. ahaweto XL + M

6. Rufio79 - XL

7. karlheinz - XL + L + 2 x S

8. stasw328 - XL + taki sam rozmiar dla kolegi, który nie ma konta na forum

Edytowane przez stasw328
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.