Skocz do zawartości

Guppy


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

quote="Jacqubes"]Przeczytałem sobie wypowiedzi mmmmmmaciusia czy jak mu tam, i szlag mnie trafia. Moderator ci zwraca uwagę, a ty nic, nadal post pod postem.ok!! miej sobie 8 lat i rób guppy"ego spróbuj też zakapowac że jest tu taka opcja zmień ja dopiero teraz zakapowałem ze cos takiego istnieje wiec dobrze wiedziec, dzenki malin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

OJ kolego twoje zdania są niezrozumiałe? Napisz coś a potem przeczytaj to 3 razy zamin wyślesz i zastanów się czy to ma sens i czy trafi do czytelników. Sam robie dużooooo byków ale większość ludzi rozumie co czyta z moich postów czy innych kolegów.

 

Nie chodzi tutaj aby się spierać tylko sobie pomagać nawzajem.

Po to właśnie to forum jest.

 

Czytasz nasze posty to pozwól innym czytać (ze zrozumieniem) też twoje wypowiedzi i pytania i wszyscy będą tutaj zadowoleni.

 

Masz też opcję ZMIEŃ i możesz z powodzeniem zmieniać swoje wypowiedzi. Możesz dzięki temu uniknąć powtarzania pytań czy innych mało sensownych poczynań.Możesz też tak poprawiac swoje błędy (sam często używam tej opcji jak zobacze co wypłodziłem). Każdy ma prawo do błędów ale warto je porawiać jeśli są możliwośći , a SĄ :wink:

 

Wystarczy, że się troche postarasz i ciut wysilisz pisząc coś, a nikt Tobie napewno nic nie zarzuci I BĘDZIE WSZYSTKIM MIŁO.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie wypowiedzi mmmmmmaciusia czy jak mu tam, i szlag mnie trafia. Moderator ci zwraca uwagę, a ty nic, nadal post pod postem.

Pogrubienie moje.

Moglibyście być nieco milsi do Kolegi - tak może mu być przykro... A nie chodzi chyba Wam o to, by go dołować, co nie?

Odnoszę takie wrażenie, że atmosfera tu na forum coraz częsciej jest niemiła... Po prostu chciałem to powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diakon - takie zasady obowiązują na każdym forum. Piszemy w końcu po polsku, a język polski ma jakieś określone zasady, ot choćby zaczynanie zdania z wielkiej litery i kończenie kropką. Postów Maćka, mimo mojej szczerej chęci zrozumienia zrozumieć nie mogłem. Zgadzam się z qpą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciasssss już ciut lepiej ale weź wpisuj teksty w worda- on ci pokaże gdzie byk , gdzie powinna być kropka i nawet gdzie duża litera :wink:

 

Potem sobie kopiujesz tekst na forum i nie będzie żadnych problemów (chyba).Pobaw się w wordzie, a napewno się dużo nauczysz dobrego.

 

Warto też dawać odstępy , akapity to znacznie ułatwia czytanie.

 

Wystraczy jeden enter i tekst jest już przejrzysty.

 

Postaraj się bo twoje niechlujne pisanie wynika już teraz tylko z LENISTWA (nie mówie tu nawet już o ortach) bo wystarczy pare kliknięc więcej w mysz (kopiuj/wklej) i twoje wypowiedzi będą pełnowartościowe jak innych forumowiczów. Więcej dobrej woli i wytrwałości.

 

Ps. Czytałes regulamin czy to co pod ikonką FAQ koło obrazka forum? Warto tam zajrzeć bo dużo informacji cennych i przydatnych.

 

Kto pyta nie błądzi , kto czyta nie pyta 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś był ładny dzień (tzn nie było upału) to mogłem siedzieć pół dnia w warsztacie. No i prawie skończyłem skrydło, zostało mi jeszcze kilka drobiazgów.

Zaczęło się od żeberek. W bloczku zrobiłem tylko te, które są w centropłacie. Ostatnio sobie wieczorami dłubałem bo w dzień niemożliwie gorąco.

guppy9.jpg

 

guppy10.jpg

 

No i dziś dokończyłem to co na fotce. Może jeszcze dziś pokryje skrzydła folią. Ale najpierw musze posprzątać w warsztacie.

guppy11.jpg

 

Jak myślicie oklejać uszy oddzielnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zazdroszcze ci tego zapału do pracy. Też bym chciał pracować w takim tępie jak twoje. Już masz prawie cały model gotowy 8) Ja się cos osatnio opierniczam ale to też dlatego brak motywacji - dobrej pogody na loty i wiaterku.

 

U Ciebie upały a u nas po 6 stopni brrrrrrr (jak na zime to i tak ciepło)

 

Jestem bardzo ciekaw jak u was będzie z termiką? Czy jak jest u was upał to termika bardzo silna? Może cos wiesz na temat termiki u was? Jakieś ptaki może drapieżne krążą koło Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak masz klifów pełno to ci również zazdroszcze. My mamy wydmy ale oś oststnio wiatr całkiem nie na nie.

 

Latanie na żaglu to co najbardziej lubię. Loty bez silnika ponad 1godz. bez lądowania. Twój guupy też na klifie polata (silnik będzie ci pomagał w sytuacjach groźnych). Warto pierw jednak sie nuczyć latać w terenie płaskim a potem na żaglu cisnąć.

 

Fajnie jak byś nam pokazał swoje klify na fotach. Ogólnie jak byś nam pkazywał trochę wiecej swojej okolicy z Australi było by superowo :roll:

 

Folią nigdy nie oklejałem (tylko taśmą) ale wydaje mi się że uszy nalezy okleić osobno (tak na chłopski rozum ) - bedzie dokładniej i bez zmarszczek ale nich lepiej ci doradzą ci co to mają opanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stanowczo przed kompem za dużo czasu spędzam. Akurat mam wakacje to mam czas na robote ale dopiero wieczorami bo przez dzień 1-jest gorąco i nie da się wysiedzieć w blaszanej szopce, 2- no trzeba też coś rodzicom pomóc, mój tata remontuje dom więc mu przy tym pomagam.

Dziś wyjątkowo siedziałem od południa...

Malinn tu masz link do klubu w południowej Australii

http://www.ssl.org.au/

a to pierwsze od góry mam jakieś 15km od domu

http://www.ssl.org.au/page6.html

 

Aha no i skończyłem oklejanie

guppy12.jpg

guppy13.jpg

 

Czas na poziomy, stery i do lotu :salut: :cheers: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.