Skocz do zawartości

Mój PZL P-24 "Puławski" z modelesuchocki.pl, opis budowy, loty


Rekomendowane odpowiedzi

tak ten stan to znam, ale poniekad to element tego sportu - dasz rade, przed oblotem przelataj sobie jakims modelem ktory dobrze znasz mi to pomaga

 

latam roznymi rzeczami; Artex Katana pakiet 3S 3300, 8-10 minut lotu, Swenson Wayfarer - pakiet 4S 4000, 10-12minut lotu, Multiplex Tucan 3S 3000 jakies 8-10 minut lotu, FreeAir Blast pakiet 3S 1000, 6-7 minut lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Duke, nie zauważyłem, że też masz na imię Piotr :) Swoje pytanie kierowałem jednak do Pioterka, który lata P11 o podobnej masie i bądź co bądź pewnie w miarę zbliżonych parametrach...

 

Niestety, co samolot to jest inaczej. Mustang FMS 1440 na pakietach 4s 3300 lata około 12-15 minut, ASK-21 FlyFly 2600 na tych samych pakietach będzie miał pół godziny. Cessna FMS 1400 na pakiecie 3s 3300 lata około 15-20 minut, a Me109 z Hangar9 na tych samych pakietach spiętych w 6s ma jakieś 10 minut lotu, i to bez szaleństwa raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA:

 

Po dzisiejszej rozmowie z Panem J.Suchockim informuję Kolegów, że jest dostępna również mniejsza wersja modelu PZL P11 lub PZL P.24 o rozpiętości 1,6 m. 

 

 

No i to jest świetna wiadomość, tę wielkość lubię, nawet ze wzgledów logistycznych, wystarczająco duża do latania, a jednocześnie powinna zmieścić sie do samochodu bez rozkładania, jak położę tylne fotele. 

No to już wiem co będę robił przez zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA:

 

Po dzisiejszej rozmowie z Panem J.Suchockim informuję Kolegów, że jest dostępna również mniejsza wersja modelu PZL P11 lub PZL P.24 o rozpiętości 1,6 m. 

 

Mniejsza wersja modelu w przypadku napędu EP to dużo mniejsze koszty napędu. 

 

no to chyba nie do konca tak; zapytany Pan Suchocki odpowiada ze model nie jest skonczony i ze jakies konkrety to tak za 2 tygodnie (obecnie jest bardzo zajety). Cena wyniesie 450-500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie do konca tak; zapytany Pan Suchocki odpowiada ze model nie jest skonczony i ze jakies konkrety to tak za 2 tygodnie (obecnie jest bardzo zajety). Cena wyniesie 450-500 PLN.

Zamów, zaczekaj i będziesz miał. Ja na swój standartowy model 2.0 m też czekalem ponad 2 tygodnie. Niestety nikt inny nie ma takiego modelu w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie czego innego; skoro model nieskonczony to znaczy ze masz szanse dostac jeden z pierwszych egzemplarzy i zmagac sie z chorobami wieku dziecinnego... cena jest powiedzial bym za "dorobiony" kit.

 

 

W moim PZL mimo, że model skończony projektowo wprowadziłem blisko 30 zmian i ulepszeń konstrukcyjnych. Jeżeli chodzi o PZL to taki mamy rynek, były różne próby zrobienia KIT przez Kolegów z forum, ale bez sukcesu (chyba że coś się zmieniło). Poza tym jeżeli chodzi o ew. błędy z winy projektu J.Suchockiego reaguje bardzo pozytywnienie i dość szybko. 

 

KIT jest zawsze tylko bazą na dobry model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim PZL mimo, że model skończony projektowo wprowadziłem blisko 30 zmian i ulepszeń konstrukcyjnych.....

 

......KIT jest zawsze tylko bazą na dobry model.

I o to chodzi przy budowie KIT-ów, z resztą ja poprawiam też ARFy i sprawia mi to wielką frajdę. Jak się wezmę za budowę od zera to dopiero będzie uciecha !!!

 

Dokładnie KIT to tylko surówka, a od nas zależy jak wykorzystamy jego potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.