Skocz do zawartości

Stary ale jary RWD-5 build on line :)


Togo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze raz dzięki wszystkim za dobre rady przy budowie.

Teraz biorę się za remont :)

 

Mimo kraksy na drzewie, oblot uważam za udany. Troszkę panikowałem jak mi odlatywał za daleko ale ogólnie udawało się to jakoś ogarnąć. Latał stabilnie, może nawet zbyt stabilnie.

Udało mi się zrobić kilka kółek, dwie ósemki i trzy lądowania. Może nie zawsze tam gdzie chciałem ale jednak :)

 

 

Później wrzucę film i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytnij prostokącik z depronu, taki większy niż dziura. Przyłóż do uszkodzenia i odrysuj, Wytnij i wklej na styk.

No to jest dość hardcorowe zadanie... nie mam pomysłu jak coś odrysować od wewnątrz skrzydła :(

 

 

Fajne miejsce do latania, nastrojowe, ale ciasno.

 

Miejsce jest super ale następnym razem idę na pas startowy gdzie klimatu nie brakuje ale za to jest mniej drzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydło uzupełniłem wlepiając na styk łatkę.

 

Dziś odbyła się druga seria lotów. Wybrałem miejsce bez drzew i w górę :)

Wziąłem do serca Wasze uwagi i jakoś to było. Model startował i lądował 4 razy, bez żadnych uszkodzeń.

 

Jutro kolejne loty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też robię :)

Niestety po remoncie nie trafiłem z wykłonem... Jak kładzie się na skrzydło zgodnie z ruchem śmigła to wykłon zwiększyć czy zmniejszyć ? (patrząc od ogona, kładzie się na prawą).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.