Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He, he, he,  - trzeba było się też wtedy ze stalowymi linami w śluzach ponaciągać ( i to szybko...) - to dobrze robiło na kondycję !?

Przydało by się teraz trochę takiej gimnastyki, bo mi objętość "klaty" zacznie się przemieszczać w okolice pasa .... ???

Pchacz Bizon z pełnym, załadowanym  zestawem dwóch barek ZPB500 miał prawie 100m długości, ważył prawie 1100 ton i jak coś człowiek "skaszanił" przy manewrach linami w śluzie czy przy cumowaniu, rwał dwudiestomilimetrowe stalówki jak  włóczkę - trzeba było uważać żeby przypadkiem nie oberwać taką zerwaną liną i palców nie stracić na polerze.....Znam takich co nie zdążyli...?

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Edytowane przez kaszalu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyskałem dwa silniki szczotkowe 

- jeden z drukarki atramentowej, ale jest słaby bo mogę go zatrzymać palcami

- drugi z wkrętarki i ten jest bardzo mocny, bo nawet szczypcami nie mogę zatrzymać osi

średnica 36 mm, długość obudowy 57 mm [bez osi] lub 74 mm z osią - to jest chyba klasa 740 silnika ?

jaki regulator, o jakiej wydajności prądowej zastosować do tego mocniejszego silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.