Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę pogoda dopisała, Atlas znowu na wodzie. Miałem możliwość wypróbowania go w manewrach i przy większej prędkości. Jest ok. Szczegóły pływania i widok jeziorka na zdjęciach i filmie.
Kaziu, spoko, będę czekał. Rób swoje.

 

Uy3LpJ.jpg  7xj8qA.jpg  ffmxDD.jpg

 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc znowu udało się nam kogoś podkręcić do działania - czekamy na efekty B) !!

Heros to maly , parowy holowniczek rzeczno - portowy z lat 20 ,

Akurat dobry na ten basenikw którym pływa Cezar albo na jakieś małe jeziorko czy sadzawkę - taki holownik kieszonkowy :P .

Kilka fotek i planik jest zamieszczony powyżej, na stronie 2 tego wątku . :)

A poniżej link do Forum Koga gdzie opisana jest budowa takiego holownika.

http://www.koga.net.pl/forum/viewtopic.php?f=523&t=45118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pech !

Spróbuj na tego linka do strony głównej i tam w dziale "stocznia - statki i okręty" na pewno znajdziesz, chyba strona 2 lub 3.Mnie się otwiera !

http://www.koga.net.pl/forum.html

A holowniczek już wywleczony z miejsca zakwaterowania ... :)

Ps.

Airboot dostał załogę i reflektor oraz logo X włoskiej  flotylli M.A.S.

Teraz tylko pływać !

post-3419-0-31257900-1412082951_thumb.jpg

post-3419-0-21828800-1412082968_thumb.jpg

post-3419-0-68079000-1412083088_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewicze pływanie już się odbyło  ^_^  tyle że bez załogi i reflektora :P - podstawowa relacja jest na stronie 5 powyżej ( zdjęcia robione moją komórką wraz z linkiem do filmiku z dziewiczego rejsu ).

Wstawiam na wszelki wypadek poniżej  link do filmiku bo powyżej jest zakamuflowany na końcu opisu - model pływa fajnie ( na filmie widać max 1/3 gazu !! ) i ma potencjał, ale na razie nie zdecydowałem się na wykorzystanie pełnej mocy z uwagi na konieczność opanowania reakcji modelu i drobne regulacje.

Ale zapraszam na następne pływanie naszych fotoreporterów z ich celnym okiem i super sprzętem - zdjęcia na pewno będą lepsze !! :D Może spróbujemy na jeziorku koło Auchana !

A napęd jak na pierwszy rejs  spełnił prawie wszystkie moje oczekiwania, Wszystkie spełni po zastosowaniu zaplanowanych regulacji - głównie kąta natarcia i wykłonu silnika, ale jeszcze muszę to potwierdzić po próbach na innym śmigle . Musiałem też zamknąć  od przodu wyrzutnie torpedowe , bo przy 1/2 gazu powstaje realistyczny i widowiskowy odkos dziobowy ( taki jak przy pełnej prędkości w ataku torpedowym :D :D ) który wlewał mi do nich wodę i zmieniała się reakcje modelu na ster :).

Pozdrowienia !

post-3419-0-84610200-1412118455_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senior, wstawiaj miniatury z ImageShack jako miniatury na forum. Wtedy po kliknięciu na obrazek pokaże się duży obraz. Albo zmniejszaj zdjęcie na 800x600 i wstawiaj bezpośrednio. Bez problemu można wstawiać zdjęcia w Picassa czyli Google+.W tym przypadku, wstawianie na forum miniatur jest nieco skomplikowane. Stosuje się specjalny zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.