Skocz do zawartości

Su 29 elektro-1250mm


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, polatałem dzisiaj w końcu osobiście - wygląda mi to na początek obiecującej znajomości :)

Nie napiszę czy daje radę na nożu czy przy innych figurach, bo ich jeszcze nie umiem, ale - prowadzi się idealnie, do lądowania nie przepada, na plecach leci tak samo chętnie jak normalnie.

Niestety - gdzieś zapodział mi się Mobius i nie zrobiłem dzisiaj żadnych filmików :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wyposażenie podam wieczorem, formę kabiny ma Sławek, mam już zrobioną formę maski, wróciłem też z urlopu, doszedłem do siebie ;) i będę się brał za robotę maski, bo już chciałbym latać kompletnym modelem.

 

PS: Akurat jeśli chodzi o wyposażenie regiel-silnik-śmigło to wciąż się zastanawiam czy wszystko jest OK, ale może być tak że pakiety już mają swoje trzy sezony za sobą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie aktualnie jest takie:

- Silnik Turnigy G15 950kV, śmigło 11x5,5 

- regiel Turnigy AE-45A,

- serwa - lotki i kierunek - TowerPro MG92B, wysokość - 2 x Corona DS-939MG (ot, co się nawinęło ;) )

 

Niedawna fotka z lotniska: (dzisiaj leje, więc nie ma jak wyciągnąć na trawę żeby pofocić  <_<

 

post-13780-0-98383900-1438155179_thumb.jpg

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwo wysokości oraz kierunku sa obok siebie ?

 

Czy takie wyposażenie będzie odpowiednie ?

 

Silnik: GT2815/06 KV1280, 480W
Regulator: B 50A Emax
Akumulator: 11.1V/2200MAH 25C
Śmigło: 10x5

 

Wojtek mówileś coś że zastanawiasz się nad innym wyposażeniem, mocniejszy silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zastanawiałem się, ale to było takie gdybanie - generalnie widzę że silnik daje radę. Oblatywacz też nie stwierdził niedoboru mocy, więc....

 

Tak, jedno serwo wysokości sąsiaduje z serwem kierunku, ale to było nieuniknione przy trzech serwach w ogonie, no chyba żeby dać kierunkowe do wewnątrz kadłuba i na linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że musiałby być jakiś łącznik między połówkami, raz - utrudnia konstrukcję, dwa - łącznik może powodować nierówne wychylanie połówek SW, połówka sterowana bezpośrednio serwem może się wychylać bardziej od tej drugiej, z powodu jakiejś elastyczności łącznika i model może mieć tendencję do skręcania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.