Skocz do zawartości

Su 29 elektro-1250mm


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie jak by dać jedno ramię serwa do góry a drugie do dołu to popychacze będą się mijać tylko musisz dać do popychacza steru kierunku snap kulowy . Co do wagi folii to ostatnio oklejałem Katanę X-łite 140 cm i przytyła mi po oklejeniu o 100 gram , a

Ultimate 125 cm nawet 150 gram .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ochłonąć i obrobić filmik...

Więc tak: oblotu dokonał kolega z doświadczeniem, wczoraj na szybko zmieniłem zakrętkę śmigła na stalową sześciokątną tulejkę M8, bo nie miałem pod ręką ciężarków do felg, mimo to wyważenie było dalej ciut za dźwigarem, ale - okazało się że lata dobrze, co więcej - nie dotykał nawet trymerów :)

Stwierdził że model lata dobrze  :D

Niestety - wiatr dzisiaj był okrutny, do oblotu już wiało, a potem to już tylko poleciałem raz Wildcatem, bo waży 1,7kg, i jeszcze on miał szansę latać w miarę normalnie.

Na razie bez vortexów i "szkła" na kabinie ( co powodowało wg niego ściąganie w dół modelu przy locie na plecach) i jak stwierdził - vortexy mają szansę poprawić działanie lotek.

Teraz przede mną dokończenie kabiny, wklejenie vortexów, zrobienie maski i - własny już - kolejny oblot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Su zastosowałem inny profil i dałem Vortexy żeby przy minimalnych prędkościach model nie machał skrzydłami ( Przy przeciągnięciu) Porządkując opływ za pomocą vortexów pewnie i lotki staną się skuteczniejsze, być może koledze chodziło o ich skuteczność przy minimalnych prędkościach. Staram się  dociągać lotki do kadłuba jak najbardziej się da żeby znajdowały się w możliwie największym stopniu w strumieniu zaśmigłowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego właśnie są piloci doświadczalni/oblatywacze, żeby zwykły pilot nie musiał się stresować. Dla niego - to po prostu model który poleci lub nie, a ja spędziłem już nad nim ileś tam wieczorów, powstała emocjonalna więź... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.