Skocz do zawartości

Su 29 elektro-1250mm


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pada na,, pysk,, i tak sie udziela na forach to podziwiam w Sławku bo też jeżdże na delegacje.wiem jestem nowy ale na forum jako anonim od ok 5 lat i obserwuje Sławka projekty, postępy w projektowaniu i bez wazeliny ściekającej z ust- pełen szacunek dla Sławka.Ten projekt bije na łeb na szyje projekty PA do których wagowo Sławek sie odnosi często.Latam Addicationem i mam jakieś małe odniesienie do tej sztukateri jaką Sławek teraz prezentuje.Ten post napisałem bo niemogłem wytrzymać żeby Mistrza niepochwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada na,, pysk,, i tak sie udziela na forach to podziwiam w Sławku bo też jeżdże na delegacje.wiem jestem nowy ale na forum jako anonim od ok 5 lat i obserwuje Sławka projekty, postępy w projektowaniu i bez wazeliny ściekającej z ust- pełen szacunek dla Sławka.Ten projekt bije na łeb na szyje projekty PA do których wagowo Sławek sie odnosi często.Latam Addicationem i mam jakieś małe odniesienie do tej sztukateri jaką Sławek teraz prezentuje.Ten post napisałem bo niemogłem wytrzymać żeby Mistrza niepochwalić :)

Kurcze, dzięki za dobre słowo ale wiele w tym przesadyzmu.

 

Wojtek, pośpieszyłeś się z tym pokrywaniem. Najpierw należy skleić całe pokrycie skrzydeł a potem je przeszlifować papierem 300-500. Tak przygotowany prefabrykat kleimy na skrzydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywasz całe skrzydło i lotkę. Potem odcinasz skrzydło od stołu. Następnie lotkę od skrzydła i pokrywasz drugą stronę. Ewentualnie możesz odciąć lotkę po pokryciu drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku, jakiej  średnicy są te  węglowe  pręciki  w  dolnej  części  kadłuba ? Coś  nie mogę doszukać  się tej  informacji :(

Zastanawiam się właśnie czy w swojej Katanie z Artexu nie  podmienić tych  "dziwnie/ciężko" wyglądających  podłużnic  balsowych właśnie na pręciki ;]

 

 

Z  góry  dziękuje za  doinformowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Su.  Na screenach przedstawiłem ostatnie z elementów w tylnej części kadłuba które należy wkleić przed klejeniem górnej części czyli "garba' i zakończenia w okolicach statecznika pionowego.

 

Ehh, w screenie nr 1 wkradł się błąd: w przedostatnim zdaniu podszlifujemy oczywiście statecznik pionowy a nie poziomy- chodzi o miejsce gdzie będzie się stykał z łożem podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, przesadzasz. Po prostu nie mam możliwości śmiecenia w domu w Ostrowcu i Warszawie więc staram się żeby laser zrobił za mnie wszystko co możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęka mi opada po każdem poście Sławka.poprostu niewidziałem tak świetnie przemyślanej konstrukcji w polskim modelarstwie.podziwiam i podziwiam :o

 

Składa się super. Nie poprzestawaj na podziwianiu, tylko zamawiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.