Skocz do zawartości

Su 29 elektro-1250mm


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to samo , zawsze ( o ile to możliwe )daję komuś nowy model do oblatania . To za duży stres i łatwo się pomylić w ustawieniach , najczęściej lotki w odwrotnym kierunku ustawione . A nasjlepiej nie informować oblatywacza , że to oblot , bo przeważnie oblot już był w rękach po pokoju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,w ciszy obserwowałem postępy a efekt projektowy i wykonanie super ,podobało mi sie to podejście do zawisu na tym wiaterku.po prostu widac że super model Sławkowi sie znowu udał,no i wykonawcy :).lata widać supppeeerrr,pilot też :).chyba każde lotnisko modelarskie ma swoich oblatywaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mogłaby to być Swietłana, gdyby była blondynką..

Tymczasem dzisiajj w trakcie koszenia trawnika polatałem Migiem 3 z NPN, Bixlerem i Soliusem,  a na jutro spakowałem do auta na lotnisko Cessnę, Spitfajera i Wildcata, więc Suchojowi nic nie grozi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupić UHU Por i po kłopocie . Posmarować obie powierzchnie , odczekać trochę aż klej podeschnie i złączyć . Można poćwiczyć wcześniej .

Leszku.Niestety UHU ma dwie wady.Jest widoczny oraz pod wpływem temperatury rozkleja się.A dodatkowo z czasem żółknie.

Lepszym i niewiele droższym jest klej do oszklenia.http://www.marvio-rc.pl/formula-560-canopy-glue,3,73,4058.

Po wyschnięciu jest przezroczysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem dociążać tyłu, a poza tym, gdyby siedziała dalej od deski, to musiałaby mieć ręce na 2 metry żeby coś przełączyć na desce rozdzielczej. Tak jest realistycznie, przyjmijmy że kabina jest dwuosobowa i drugie miejsce jest wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie wydaje że od środka. Ja to wiem. Wilgotną szmatką przeciera sie od srodka no chyba że zabudowało sie środek dodając rzutem na taśmę kilka gramów a przecież idea była taka żeby było jak najżej. Inną sprawą jest to że ptzyklejanie oszklenia powinno sie robic przed pokryciem folią klapy kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.