Skocz do zawartości

Wtyczki nie pasują


Przemek1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi pasują. dziwne


ale podejrzewam że jestli chodzi o wtyczki do serw to możesz mieć je w standardzie futaby a nie JR. Mała operacja nozykiem powinna rozwiązać problem. No chyba że chcesz wpiąć całkiem inne wtyczki - to sie nie dziwie że nie będą pasować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, czlowiek w wieku 35 lat nie jest w stanie napisac, o co mu wlasciwie chodzi.

Jak juz Jurek napisal, pewnie ma na mysli wtyczki od serw. Teraz tylko wypadaloby wziac do reki krysztalowa kule i zgadnac, o jaki system chodzi. Ma kto pod reka krysztalowa kule?

A moze obrazek pomoze tworcy watku okreslic posiadane wtyczki:
http://www.marc-schaffer.ch/Elektronik/ServoStecker.jpg


Widzisz Jurek, doradzalbys ludziom Futabe zamiast Graupnera, wowczas kupowaliby wlasciwy sprzet i nikt by nie jeczal, ze wtyczki nie pasuja. :P Winni zostali znalezieni, wiec ja stad znikam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze mnie nachodzi do głowy ze to może byc wtyczka od pakietu. Bo gdzies indziej sie pytał o jakąś przejściówke. Możeliwe że chodziło o jakiegoś beca lub regulator, ale nie potrafił tego wyatrykułować. Jak sie rozpędzi to i XT sie podlączy...lekko na siłe.

Jarek - sie nie nerwuj. na początku modelarstwa wielu ma problemy, chociaż uważam że zanim zada sie pytanie warto co nieco poczytać. informacji w necie jest mase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

Nożyk i obciąć płetwę . Cały świat działa na wtyczkach uniwersalnych tylko te oszołomy z F muszą być lepsi ...inna kolorystyka inne wtyczki , swój S-BUS, brakuje jeszcze żeby nadajnik miał drążki na spodzie obudowy .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nożyk i obciąć płetwę . Cały świat działa na wtyczkach uniwersalnych tylko te oszołomy z F muszą być lepsi ...inna kolorystyka inne wtyczki , swój S-BUS, brakuje jeszcze żeby nadajnik miał drążki na spodzie obudowy .... 

Te Kamil, a może byś kobicie pomógł jakiś placek czy pierogi zawijać na Świeta a nie znowu herezje głosił :P .

To wszystkim wyjdzie na dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwa nie spalisz, ale spróbuj podłączyć odwrotnie np. wtyczkę baterii w nadajniku. Dzięki oszołomom z Futaby mogę to zrobić po ciemku, z zawiązanymi oczami i mam 100% pewności, że podłączyłem zasilanie jak należy. Plus do plusa, minus do minusa, a reszta świata ma 50% szans, że coś sobie puści z dymem, a uwzględniając prawo Murphy'ego nawet więcej. No cóż "jest ryzyko jest zabawa", ale dlaczego kosztem użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.