Skocz do zawartości

Jaką wybrać aparaturę ? [NIEmoderowany-poddałem się - mod.]


AndyCopter

Rekomendowane odpowiedzi

ale nudy...

temat ma tytul:

JAKA WYBRAC APARATURE?

a nie: JAK WYBRAC APARATURE?.....

a do tego zmierzacie w zakoslawionym tempie probujac zrobic najprostsza na swiecie porownywarke.

Chory baznadziejny temat na ktory dal sie nawet nabrac mod kontynuujac go w innym miejscu, na inny wlasciwie temat.... ale zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nudy...

Ale ja uważam, że warto ten temat pociągnąć, choćby dlatego, że Google ineksuje wszystko. I jak ktoś będzie szukał w sieci odpowiedzi na takie pytanie, to trafi do nas i zobaczy, że tylko kłóciliśmy się. 

Bart ma dobry pomysł, spróbujmy zrobić tę tabelkę. Nie dla nas, bo my już mamy aparatury. Zróbmy to dla młodzieży :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co. Temat o wyborze pierwszej aparatury już jest, został nawet wcześniej podlinkowany. Fakt, nowicjusz może zgubić się w tych opisach i funkcjach jakie opisują sprzedawcy, ale nowicjusz gubi się w podstawowych terminach modelarskich. Potem nabiera ogłady i doświadczenia. Dla starego wyjadacza takie porównywanie sprzętu jest bez sensu, sztuka dla sztuki. A chyba o takim porównywaniu tu chodzi jak rozumiem, Odpowiedzieć na pytanie jaka następna aparatura.

Zrobisz Bartku piękne tabelki ze zdjęciami, opisami funkcji. Odwalisz kawał dobrej, acz nikomu nie potrzebnej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę...

 

Pomimo to chyba jest sens umieszczenia przeglądu rynku. 

 

Wątek musi być aktualizowany przez osoby posiadające dany nadajnik, a może przez dystrybutorów. Fotka, 2 linki, jakieś 10 parametrów wg wzoru, swobodne uwagi na końcu. Potem ja, czy ktoś inny wrzuci dane do tabelki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu TGY 9x będzie w 2 miejscach, albo w jednym - z + w miejscu "możliwość pracy z niezależnym oprogramowaniem" i tutaj linki. Do tego odniesienie do TGY 9XR.

Aktualizacje zawsze można zgłosić. Dlatego nie widzę sensu opisywania programów, a raczej idei programowania - Zadaniowe/indywidualne miksery. TGY 9x - zadaniowe, TGY 9XR - indywidualne miksery, 

TGY 9x modyfikowana to w sumie inny nadajnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale aparaty mamy w dwudziestu sklepach w mieście a aparatury w mieście oddalonym o 100 km i o to chodzi :)

Przynajmniej ja bywając w centrum Polski mam średnio 100 km do "dowolnego" stacjonarnego sklepu modelarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertus, ale nie wszyscy mieszkają w dużych miastach. Poza tym z tym macaniem w sklepach to jest różnie.

Jeśli wahasz się między dwoma modelami i oba są w tym samym sklepie to nie widzę powodów aby sprzedawca ich nie położył na blacie do pomacania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.