Skocz do zawartości

Broń czarnoprochowa, karabin Tennessy kal. 45


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tu nie ma co smakować tylko grzmieć jak jest możliwość i jest czym :D. Ja na razie szlifowałem stare powłoki osad i bejcowałem oraz olejowałem na własny gust. Tydzień temu nadszedł kolejny Kentucky Inwestarm o bardzo dziwnym usłojeniu kolby, którą już się zająłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co smakować tylko grzmieć jak jest możliwość i jest czym :D. Ja na razie szlifowałem stare powłoki osad i bejcowałem oraz olejowałem na własny gust. Tydzień temu nadszedł kolejny Kentucky Inwestarm o bardzo dziwnym usłojeniu kolby, którą już się zająłem.

 

To może wrzucić jakąś fotkę ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś wyskrobię ale przy sztucznym świetle nie wychodzi realistycznie.

 

E D I T

 

Pierwszy od góry to właśnie ten z ślicznymi słojami wzdłuż. Pozostałe to właśnie po nowej "fasadzie" :D. Z rewolwerkiem - colt new army 1860 Uberti nic nie robiłem i chyba nie zrobię ale kolba dostawna byłaby mile widziana.  

post-14330-0-76009200-1443207355_thumb.jpg

post-14330-0-20806200-1443207385_thumb.jpg

post-14330-0-14011600-1443207412_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Twoim diopterze muszlę możesz przesuwać w boku tak jak w pionie za pomocą pokrętła czy musisz ją lekko odkręcić i wtedy przesunąć? moja niestety jest z tych tańszych i nie mam pokrętła w poziomie.

 

 

Mój diopter jest taki sam -  tylko regulacja w pionie. W poziomie reguluję muszkę (jest na spasowanym jaskółczym ogonie) lekko trzeba uderzyć młotkiem w bok. Na początku po założeniu muszki i dioptera  przestrzelałem karabin na stole  i ustawiłem poziom na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.