Skocz do zawartości

Pogodynka


JumperTomek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli meteo przekłamuje u Ciebie zarówno 84h jak i 60h to chyba masz pecha. U mnie 60h sprawdza się w zakresie temperatur, deszcz i wiatr z 84h. No i ZAWSZE pogoda jest 100% inna niż w Warszawie.


Tomek masz zdolność wymacania wszystkiego na każdy temat w necie tak jak byś to Ty wymyślił internet i całą zawartość Ty tam zamieścił i nie mówie tylko o tym przypadku bo zaobserwowałem ich więcej.

 

Deprymuje nieco... Na dodatek , jak coś wymyślisz i wydaje Ci się że Amerykę odkryłeś, to i tak się okaże, że TeBe był tam szybciej i już zdążył nawet hamburgery wynaleźć :D :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prognozie pogody kluczowa jest PROGNOZA ;) W ciągu 60h może się pozmieniać, ale meteo z prognozą na nastepny dzień jeszcze mnie nie zawiodło.

 

ale jak się widzieliśmy to nigdzie nie mówili, że będzie tak wiało na zaplanowane loty ;):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się widzieliśmy to nigdzie nie mówili, że będzie tak wiało na zaplanowane loty ;):)

Oczywiście, że mówili, z tym, że patrząc parę dni wcześniej i dzień wcześniej prognoza była juz inna. Reszta to wróżenie z fusów i nie mozna oczekiwać, że w prognozie na trzy dni do przodu sprawdzi się tak jak w prognozie, bo to jednak sporo czasu na roszady w prognozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.