Skocz do zawartości

Szukam sponsora


o.patrykmodelarz

Rekomendowane odpowiedzi

Może to śmieszny temat a nawet kontrowersyjny 

Bardzo proszę o pomoc

 

Jak wiemy jest to drogie hobby a teraz pomału zaczyna się sezon F1A i F3A 

Bardzo bym chciał startować już na swoim modelu a nie pożyczanym 

Jak by ktoś był by mi wstanie pomóc to bym prosił bardzo o kontakt ( na priv)

Osiągnięcia posiadam 

 

Bardzo proszę o pomoc 

Mam 15 lat i pochodzę z niezbyt bogatej rodziny i nie jestem w stanie uzbierać takiej sumy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłącze się do pytania, co chcesz budować, co by Ci się przydało.

Oststnio sprzątałem modelarnie i znalazłem garść serw po EG Pro i TS II. Nie są nowe ale sprawne bez większych luzów (bez większych bo od nowości już miały) :)

A jak jeszcze nie wiesz co byś chciał to tez napisz to może wspólnie wymyślimy. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele mam takie upatrzone 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__26558__HobbyKing_Airoso_F3A_Electric_Aerobatic_Pattern_Ship_1576mm_ARF_.html

I ten model F1A ( Sprzedaje kolega z modelarni)

 

 

post-15379-0-88817700-1426800170_thumb.jpg

 

Ale jak ktoś by miał Model dobry na początek do startowania w klasie F3A CLUB 

i F1A to by było super

W sumie to mam tylko apkę ( turningy 9X) i żadnych innych rzeczy które były by przydatne w tym, modelu)

Jeśli chodzi o F1A to potrzebuje tylko modelu Resztę to ma mój instruktor

 

 

Pozdrawiam O.P

Dziękuje bardzo za zainteresowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, tak jak napisałeś temat jest kontrowersyjny. Wielu z nas przynajmniej tych starszych nie prosiło w Twoim wieku o "sponsoring: tylko szukało jakiejkolwiek roboty żeby uzbierać jakieś pieniądze a materiały zdobywało się również z odzysku i miało takie modele na jakie udało się zarobić. Ale może byliśmy dziwni ;) Wiele osób chętnie coś Ci dorzuci jeżeli będą wiedzieli że ma to sens a Twoja prośba nie wynika tylko z lenistwa.  Jedna z możliwości dorobienia to np. zbieranie i sprzedaż ziół itp. do herbapolu, który Masz w Bochni - sam tak kiedyś robiłem więc wiem co piszę. No i rośnie szacunek dla ciężko zarobionych pieniędzy :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Słuszna racja kolegi Piotra .

Należy podpowiedzieć młodemu , jak może zarobić na modele.

W dzisiejszych czasach ludziom młodym tak łatwo mówić o "sponsoringu"

Myśle ze sprzedaż ziół czy coś podobnego , może przynieś  wyniki w modelarstwie .

Także należy uczyć młodych jak zarobić , a nie dawać na "Tace"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myśle ze sprzedaż ziół czy coś podobnego , może przynieś  wyniki w modelarstwie .

To można zrozumieć na różne sposoby, są przecież nie legalne niektóre ,,ziółka'' ;)

 

 

 jak może zarobić na modele.

Sam bym chciał wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ej. Masz 15 lat,masz tyle możliwości Boże. Ja mam 16 lat i sobie "zarabiam". Jeżeli mam ci szczeże powiedzieć to jeżeli byś chciał zarobić to byś se zarobił. Ja chodze na łapanie kur, sprzątam myjnie samochodową i głównie zbieram złom od ludzi... Na tym wszystkim można nieźle zarobić ino trzeba chcieć. Napewno w twojej okolicy jak byś sie popytał jest coś do dorobienia. :D

 

Pozdrawiam Mariusz

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ej. Masz 15 lat,masz tyle możliwości Boże. Ja mam 16 lat i sobie "zarabiam". Jeżeli mam ci szczeże powiedzieć to jeżeli byś chciał zarobić to byś se zarobił. Ja chodze na łapanie kur, sprzątam myjnie samochodową i głównie zbieram złom od ludzi... Na tym wszystkim można nieźle zarobić ino trzeba chcieć. Napewno w twojej okolicy jak byś sie popytał jest coś do dorobienia. :D

Pozdrawiam Mariusz

Szacun kolego .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem wrogiem akcji pt. s p o n s o r i n g. Ale może ktoś mieć odmienne zdanie. Zatem jaki sens jest w podawaniu przykładów na zarobienie kasy na modelarstwo? Młody nie pytał o to lecz zapytał czy ktoś mógłby mu pomóc finansowo.  Oczywiście dobre rady można uznać za pomoc ale przecież nie o taką chodziło. Tak więc większość wypowiadających się powinna zostać zbanowana na 1 dzień w świetle nowego forumowego regulaminu  :D.

Nie ma za co ;):lol::D...

 

EDIT w zdaniu...Nie może ktoś mieć odmienne zdanie. Oczywiście miało być "Ale" i to słowo wstawiłem .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda można zarobić 

 

W sumie ja też się staram zarabiać złom, jabłka ,maliny ale za te sumy mogę kupić jedynie jakiś tani model 

Na rok potrafie zarobić około 1,500 zł

 

Ale teraz na te modele potrzebuje 

1000zł na f1A

i około 2 tyś na f3a 

I jeszcze na paliwo bo jak jeździmy na zawody to się składamy

 

Jak by ktoś miał by modele na zbyciu to bym bardzo się cieszył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie model za 2 tyś ? ? O.o zejdz na ziemie. Chyba nikt ci od ręki nie da 2tyś. Myślisz że jak napiszesz na forum za masz 15 lat i potrzebujesz 3tys na modele to z zaraz do cb wszyscy bedą pisać ( zeby dac ci te pienądze). Jestem w twoim wieku i wiem że cieżko zarobić. Rozumiem cie że kochasz modele RC, ale nie musisz zaczynać z najwyższej półki.

Umisz wogóle latać modelami ? Miałeś już kiedyś jakiś model ?

Umisz wogóle latać modelami ? Miałeś już kiedyś jakiś model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.