Skocz do zawartości

Debilizmu ciąg dalszy .. trzeba to skończyć!


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

a ja się zgadzam z Andrzejem. Obserwuję to w okolicach działki, gdzie na Narwi i na żwirowni wszędzie tam gdzie siedzą wędkarze jest syf niemożebny, puste butelki po wódce lub piwie, pety, torebki po chipsach czy innych 7-daysach, a często zwoje zużytej żyłki w które potem ptaki się plączą, psy, a czasem i dzieci. Też się zgodzę, że nie dotyczy to wszystkich wędkarzy, znam osobiście też takich co sprzątają po sobie do czysta, ale wielu pozostawia śmietnik nad wodą i naprawdę trudno z tą tezą będzie polemizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samowolką dzieciarni bogatych rodziców .. w jaki sposób, no to jest najbardziej trafne, ale i najtrudniejsze pytanie :) Czasem mnie ktoś zagada i zapyta czym się zajmuję. Jak wspomnę o modelarstwie to zawsze pada to samo stwierdzenie - "aaa to te drony ??". Powoli się to zaczyna robić mało przyjemne i chyba zacznę ukrywać swoje zainteresowania co by się wstydu nie najeść ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie faktycznie to piwo to najlepszy pomysł ;)


Szlag by trafił taką pogodę. Wszystko przez nią. ;)

 

Heh ... Bartku coś o tym wiem bo od poniedziałku jestem na rzut kamieniem od Ciebie i brak mi ładnych słów by to opisać ... tych brzydkich by nie zabrakło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał masz inne określenie? Jakby to był przypadek sporadyczny, to ok. Ale takie zachowania są nagminne. Nasza zatoczka, na około"zasyfiona", Na Gliniankach na około stawu chdzą moczykije i chleb rozmoczony do wody wiadrami wrzucają. To ja się pytam jak takiego nazwać? Zostają po nich puszki po piwie, pudełka po robakach, i pozostały bród, który zostawiają. Jak nazawać takiego osobnika, w przypadku, kiedy trenujesz, a on ci mówi ,żebyś spier...ał, bo on tu nęcił i właśnie przyszedł sobie połowić? I to są właśnie te przykre doświadczenia. Ty sobie nazywaj ich, Michał jak chcesz. Dla mnie to będą syfiarze i tyle

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie mam zamiaru się denerwować z powodu czyiś przekonań. Mam zgoła odmienne doświadczenia ale może dlatego, że całe moje życie prywatne i zawodowe obraca się wokół wędkarstwa. Fakt, że są w śród wędkarzy tacy ludzie , którzy zostawiają po sobie syf ale nie można wszystkich do jednego gara wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jakby modaratorzy byli konsekwentni to za takie OT powinny polecieć tu ostrzeżenia że hej..

Nie wiem o co się tu przegadywać ,przecież w każdej dziedzinie życia,kulturze,hobby są czarne owce które robią "syf" i nie powinno być tak że rzutują oni na całokształt.Z reguły wiekszość ma zdrowy rozsądek,zachowuje się zgodnie z zasadami,przestrzega praw,norm,itpitd.Tak więc skończmy jatkę na bidnych moczykijach..

 

Paweł zadał pytanie i jak widzę nikt się nie kwapi aby odpowiedzieć..

 No to ja teraz mam pytanie do Autora i Wszystkich piszących już trzecią stronę w tym temacie.

Z czym i w jaki sposób chcecie skończyć?

Bo po trzech stronach chyba taka powinna być tutaj konkluzja.

Pytanie dotyczyło czy warto robić szkolenia dla Fpv-owców,droniarzy..

Uważam że to takie wyciąganie kasy od ludzi,dzielenie na komercję i prywatny użytek to fikcja bo większość pewnie będzie korzystała prywatnie  ,firmy zarabiające na tym(filmowanie) zrobią szkolenie, jednak z reguły to ludzie którzy mają pojęcia z jakimi ewent. zagrożeniami to się wiąże.Nie wyobrażam sobie też egzekwowania tego że ma obok mnie stać pomocnik i wodzić wzrokiem za quadem ,przecież to taki pic na wodę..

Głównym problemem wg mnie jest kupowanie takich zabawek przez niedoświadczonych ,bogatych ludzi,żądnych emocji czy idących za modą...

Generalnie jestem za szerokim informowaniem,edukowaniem -choćby w szkołach lużną pogadanką , ,dawaniem ostrzegawczych ulotek do zestawów i sporymi karami/konsekwencjami za ewent. straty,wypadki.Uwzględnił bym też ewent. obowiązkowe ubezpieczenie co być może dało by do myślenia lub odstraszyło chętnych na zakup quada do "zabawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.