Skocz do zawartości

Konkurs modelarski Lato 2015 - zakończenie konkursu


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy,

jury w składzie:
• Wojtek (callab)
• Marek (Marek Rokowski)
• Wojtek (f-150)

oraz organizator:
• Piotr (samolocik)

Ogłasza zakończenie konkursu „Konkurs modelarski Lato 2015”

Pierwsza i jedyna nagroda w konkursie została przyznana dla Kolegi Krzyśka, nick „songo 78” za relację z budowy modelu „Szybowiec DLG MiMi”. Model został zbudowany starannie z ogólnie dostępnych planów i oblatany a interesująca relacja z budowy zachęciła innych modelarzy do samodzielnego wykonania przedstawionego szybowca.
Nagrodą jest model z oferty firmy www.napolskimniebie.pl oraz piła włosowa PICHRT z zestawem brzeszczotów. Krzysiek jest proszony o bezpośredni kontakt z Markiem Rokowskim celem wyboru modelu oraz ze mną na prv.

Postanowiliśmy wyróżnić Kolegę Sławka, nick „slawek” za relację z budowy modelu „skrzydełko BAD PIXEL”. Sławek wykonał interesujący model o ciekawym malowaniu wzbudzający powszechne zainteresowanie. Zabrakło jedynie czasu na jego oblot.
Jako wyróżnienie Sławek dostaje komplet 3 serw Corona CS-929MG. Ale, warunkiem otrzymania nagrody jest opublikowanie na forum filmu z lotu modelu.

Bardzo ujęła nas relacja Kolegi Mirosława, nick "mjs" z budowy modelu CSS-11. Szkoda, że zabrakło Koledze czasu na jej zakończenie. Cały czas kibicujemy i liczymy na doprowadzenie relacji do szczęśliwego końca.

Kibicujemy również innym zaczętym relacjom i zachęcamy do ich kontynuacji.


Z modelarskimi pozdrowieniami
Jury i organizator
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Postanowiliśmy wyróżnić Kolegę Sławka, nick „slawek” za relację z budowy modelu „skrzydełko BAD PIXEL”. Sławek wykonał interesujący model o ciekawym malowaniu wzbudzający powszechne zainteresowanie. Zabrakło jedynie czasu na jego oblot.

Jako wyróżnienie Sławek dostaje komplet 3 serw Corona CS-929MG. Ale, warunkiem otrzymania nagrody jest opublikowanie na forum filmu z lotu modelu.

Już ja go przypilnuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie.    ;)

Perypetie motoryzacyjne odciągnęły mnie ostatnio, ale zmiana wyboru wersji modelu (z prostej na bardziej zaawansowaną) potrzebowała więcej zaangażowania i to popłynęęęęło w czasie. Przede wszystkim cieszę się, że powróciłem do modeli samolotów, a Konkurs był tego przyczyną i motywacją. Teraz już jestem w toku i widzę, że ten model nie będzie ostatni.

 

Dziękuję za dobre słowa, dużo się tutaj nauczyłem, pojawiają się nowe pomysły.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.