Skocz do zawartości

PZL P23 Karaś, skala 1/4,5


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Mariusz ciężko powiedzieć bo zanim powstał model latający powstawały kopyta i formy , teraz żeby zrobić to potrzebuję miesiąc na płatowiec i około 2miesiące nawnętrze . z tym że to czas roboty tylko popołudniami lub nawet tylko wieczorem po godzince lub dwie

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To o co ci chodzi bo w takim razie głupi jestem i intelektualnie chyba do pięt ci nie dorastam

Tak mam inne informacje, owszem mieli hauby  ale mieli też swoje własne pilotki w których latało im się wygodniej, było to nie regulaminowe ale tak się dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wpis był z " :D " więc co się buldoczysz...

1.thumb.jpg.6065a048d96b4b9e6bf18acd465bb816.jpg

 

Dopiszę (żebyś nie musiał się męczyć), że różnice zaznaczyłem czerwonym kółeczkiem.

 

I tego się tyczył wpis:

Cytat

Jak pociągnie za linkę to nijak go nie otworzy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha myślałem że rozpaczasz iż uprzęż spadochronu jest pod uprzężą fotela?!? A ty masz tutaj większy problem!!!!!!!. Faktycznie masz rację jest problem, cholerka i to wielki bo linka przesunęła się o pół centymetra. Przyzekam poprawie się i więcej takiego bubla nie wstawię. Mam tylko nadzieję że ty jesteś bardziej rozgarnięty i twój pilot ma wszystko zrobione idealnie jak na zdjęciach, ale może w Pile w czerwcu przekonamy się stawiając obok siebie nasze wypociny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Iras 11 napisał:

poprawie się i więcej takiego bubla nie wstawię

No i to jest prawidłowe podejście :) 

 

"Konfrontacja" w Pile? Za cienki w uszach jestem by "się porównywać".

 

Napisałem o spadaku w żartobliwym tonie, wyszła gównoburza.

No to przepraszam, że się odezwałem, to się więcej nie powtórzy.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.