Skocz do zawartości

To tylko Jantar


wojcio69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Władku to 3 miejsce, to było dla mnie jednym z większych zaskoczeń i niespodzianej jakie mnie w życiu spotkały. Nie twierdzę, że nie było to przyjemne, ale...

Tak naprawdę to jechałem z nastawieniem na fajnie spędzony czas i dobrą zabawę.

Z MP we Wrocławiu musiałem wracać w połowie zawodów (sytuacja rodzinna)

 

Rafał to prawda, że nie każdy dobry pilot musi startować w zawodach i nie każdy pilot startujący w zawodach jest super.

Sam jestem tego żywym przykładem.

Piknikowe spotkania (czyt. Żar) też pozostawiają trwały ślad w pamięci ich uczestników, a czy zawody są bardziej obciążone wyrzeczeniami jak inne latanie... ?

Jest większa adrenalina, ale ostatecznie to sam decyduję do jakiego momentu mogę zaryzykować i czy owe ryzyko będzie miało pokrycie w portfelu.

Osobiście traktuję całe swoje latanie jak dobrą zabawę, a że czasem może się przytrafić jakieś trofeum, to tylko miły dodatek.

W planach mam zaliczenie w 2019 wszystkich trzech PP, a czy zdrowie i finanse pozwolą?

Sie zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobnie mocowanie pakietu.

Jeśli chcesz latać na tylnych SC to pakiet trzeba włożyć prawdopodobnie prawie pod spływ. A żeby mieć zawsze ten sam SC to patyk lub inny patent na który przyczepiasz pakiet mocuje się na śrubkę żeby nie przesuwał się w locie i żeby był za każdym razem w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

107 mm od krawędzi natarcia, i będzie idealnie :)

Model został ustawiony. Oblatany. Lata rewelacyjnie. Bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

 

A ten środek ciężkości to takie yeti. Każdy widział i każdy inny używa :) i każdy lubi swój

Jego, też dzisiaj widziano około 18 u nas na lotnisku. Bez wspomagaczy. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.