Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid ! Jak będziesz trzymał "dystans" do swojego skakania  -jak dotychczas-  to w życiu zawsze wylądujesz telemarkiem i utrzymasz się na nogach. Bez względu na odległość.

Gratuluje i dziękuję za emocje . Moja żona bardziej kocha skoki niż mnie i przypaliła szarlotkę podczas relacji w TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jesteśmy już po pierwszych treningach:)

A przy okazji się pochwalę że zabrałem ze sobą 2 modele, będą latały ale tak trochę inaczej niż normalnie:P

post-2604-0-97352400-1517990016.jpg

post-2604-0-21982500-1517990033.jpg

post-2604-0-87690300-1517990045.jpg

post-2604-0-14001800-1517990059.jpg

 

I inspiracje, czyli robiony przeze mnie helik:

post-2604-0-09985700-1517990126.jpg

 

I Junior, z tym że do tego z kasku mu jeszcze trochę brakuje:P

post-2604-0-97214300-1517990244.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nas stać na reklamę na kasku Dawida ?

Sponsorzy trzymają "łapę " na takich fotogenicznych miejscach !

Z tego co się orientuję to na IO nie nie wolno mieć na kombinezonach, kaskach, nartach, bobach oraz innym sprzęcie i ubiorze logotypów sponsorów, dlatego każdy wymyśla indywidualne malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, Kamil, Stefan Maciek - dzięki za Wasz trud i wytrwałość!

 

Dawid, Kamil, trzymajcie górę - cały konkurs ze względu na warunki wiatrowe był parodią.

Pozdrowienia dla chłopaków i gratulacje dla Kamila, a zwłaszcza dla Stefanka, bo, niezależnie od oczekiwań, 5 miejsce na Igrzyskach to też życiowy sukces!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten konkurs to jakieś nieporozumienie. Już nawet nie chodzi o wyniki, które i tak są dobre, ale warunki i pora rozgrywania konkursu to ŻENADA!!! To jest konkurs olimpijski nie puchar świata, gdzie tu równe i obiektywne warunki dla wszystkich. Dawid ma odjęte 4 punkty za wiatr a inni zawodnicy po 18, o dupę rozbić te wszystkie przeliczniki. Mam nadzieję, że chłopaki dadzą upust sportowej złości na dużej skoczni i oby konkurs nie trwał dwa dni jak dziś. Głowa do góry i do boju!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh temat nie jest łatwy ani przyjemny:( Ale tak to czasami bywa że nawet wysoka forma i dobre skoki to jest za mało;/ Potrzeba jeszcze trochę szczęścia a tego nam zabrakło troszkę. Wiadome że jest niedosyt, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni:)

Ale najważniejsze jest to że nie składamy broni:) Znamy swoją wartość i będziemy walczyli do samego końca:) Zwłaszcza że wczoraj nie odstawaliśmy umiejętnościami i każdy z nas skakał dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh temat nie jest łatwy ani przyjemny:( Ale tak to czasami bywa że nawet wysoka forma i dobre skoki to jest za mało;/ Potrzeba jeszcze trochę szczęścia a tego nam zabrakło troszkę. Wiadome że jest niedosyt, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni:)

Ale najważniejsze jest to że nie składamy broni:) Znamy swoją wartość i będziemy walczyli do samego końca:) Zwłaszcza że wczoraj nie odstawaliśmy umiejętnościami i każdy z nas skakał dobrze;)

Witaj :) tak mi smignęło zdjecie projektu Twojego kasku i sobie myślę gdzie ja ten kask widzialem no i oglądałem wczorajsze skoki i bingoo :) Dawid Kubacki we wlasnej osobie :) takie miłe zaskoczenie ze wśród modelarzy mamy tutaj tak dobrego lotnika nie tylko modelarskiego ale i narciarskiego :) swoja droga wczoraj organizacja i pogoda zawiodla i strasznie mnie wkurztlo to, w jakich warunkach przyszlo Ci skakac, niesprawiedliwe to bylo.... Powodzonka dla wszystkich i trzymam za Was kciuki i pamietajcie- ZŁOTO :)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.