Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że tych rzutek już nie ma u nas (bynajmniej w moim mieście nie można ich nigdzie dostać). Pamiętam je, gdy wchodziłem na stojąca pod meble...

Dawid: gratulacje! Mając modelarza wśród skoczków, zacząłem bardziej interesować się tym sportem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździjcie w lecie po pokazach i festynach lotniczych. Tam na straganach czasem widuję te maleństwa ( też kiedyś kilka miałem ). Gdzieś to widziałem na straganiku w Radomiu, Krośnie albo w Łososinie.


Gratulacje wielkiego sukcesu!!! Ja bym jednak uważał z tymi dalekimi lotami ponad 200 m żeby się ULC nie przyczepił :D. Szczerze podziwiam Waszą odwagę!

No pułap już ograniczyli do 100 nad terenem to i może za Wasze Dawid odległości się wezmą bo uznają że przesadzacie  :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid powiedział to co czuje ale powiedzenie że ateiści nic nie czują jest nadużyciem. Zapewniam Cię że czują a co, to już ich sprawa.

 

Jeżeli dobrze pamiętam to wypowiadałem się że "skoro jest ateistą to jakie może mieć uczucia religijne" , Bo tam on mnie atakował że ja obrażam jego uczucia religijne. Uczucia normalne, takie ludzkie ma na pewno i tego nie kwestionuje:) Możliwe że dziennikarz coś przekręcił jeśli tak jest napisane.

To że przekręcają nasze wypowiedzi to już jest całkiem inny temat:P

Moim zdaniem gość nie miał o czym pisać, więc napisał o czymkolwiek. Ja nie chciałem tego komentować, bo uważam że nie ma co reagować na głupie zaczepki. Ale dopadł mnie dziennikarz w zakopcu na zawodach z takim pytaniem i przyznaje że niepotrzebnie w ogóle mu coś mówiłem. 

 

EDIT: Rzeczywiście było napisane tak że można wywnioskować że uważam że nie ma uczuć. Ale już zareagowałem i w tej chwili jest już tak jak powiedziałem, czyli wróciło słowo "religijne" które gdzieś wcześniej zaginęło.

Dziękuję za czujność, bo rzeczywiście mogła by się z tego wywiązać gównoburza a to nikomu nie jest potrzebne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc taki felieton chciał chyba, żeby o nim znowu było głośno. Tematy związane z polityką i religią zawsze będą wzbudzać uczucia. Jakoś wiele osób publicznych wykonuje znak krzyża i nikt się nie czepia.

Trochę temat zjechał.

Przede wszystkim G R A T U L A C J E !! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid żeby była jasność. Broń cie panie żebyś pomyślał, że to co powyżej napisałem to jest do Ciebie.

Tu bardziej chodziło mi o wypowiedź Marka z Żywca, który uważa chyba podobnie do dziennikarza, że ateiści nie mają uczuć. 

Nie mniej Dawid teraz ostatni sprawdzian formy i chyba wylot do Korei.

 

Jak zwykle trzymamy wszyscy kciuki za Ciebie i za całą drużynę. Skaczcie tak jak najlepiej potraficie a będzie co będzie. Oczywiście życzę Wam trzech medali indywidualnych i jednego żółtego w drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.