Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na nartach w Austrii i przy obiedzie słyszę jak komentator, chyba Hannawald, wspomina o urodzinach Dawida wiec wszedłem na forum

Dawid indywidualnego Medalu Olimpijskiego i MŚ oraz zdrowia na tą robotę.

Gratulacje za pudło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ponownie:P Ale miło jest tak dziękować, Chrapka na pierwsze miejsce jest ale Kamil trochę za wysoko wiesza teraz poprzeczkę :P No ale nic, trza pracować dalej i będzie dobrze:)

Stanąć na drugim stopniu podium za Kamilem będącym w takiej formie, to prawie tak, jakby wygrać zawody... ;):rolleyes::lol: 

Trzymam kciuki za kolejne Twoje sukcesy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ponownie:P Ale miło jest tak dziękować, Chrapka na pierwsze miejsce jest ale Kamil trochę za wysoko wiesza teraz poprzeczkę :P No ale nic, trza pracować dalej i będzie dobrze:)

 

Dawid wielki, wielkie gratulacje.

Dla Ciebie, ale też dla całego teamu.

jest dokładnie tak jak pisze Robert, bycie na podium tuż za Kamilem to jak wygrać zawody... 

Gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz gratulacje Dawidzie dla ciebie i chłopaków za podium drużynowe!!!. Pozostaje jednak niesmak po kombinacjach jury z warunkami. Widzę że jest wielka presja aby to jednak norweg wygrał ten turniej, skoro dla nich podnosi się belki i czeka na optymalne warunki  do skoku. Jakoś nie pasuje mi to do zdrowej sportowej rywalizacji i zasady fair play.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid chłopie idź i daj albo na tacę, albo niech ksiądz jakieś egzorcyzmy nad tobą przeprowadzi bo to już nie jest pech tylko zaczyna przypominać to jakieś fatum.

Tak na dobrą sprawę jak pamiętam to miałeś w tym sezonie raz albo dwa razy tylko sprzyjające warunki. Raz jak było podium i drugi raz w drużynówce. A tak pech, pech i jeszcze raz pech co do warunków. Forma genialna, której wyniki za chusteczkę haftowaną nie odzwierciedlają. 

Może jakąś ściepę forumową zrobimy na tego egzorcystę bo sam już nie wiem co o tym myśleć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dzisiaj rzeczywiście popłyneli z przebiegiem zawodów. Aż zdziwiony jestem że się protesty nie posypały bo pokrzywdziło też Słoweńców, Niemców i Austriaków. No ale co my malutcy na to możemy poradzić:( I z jednej strony zgadzam się z tym że nie do końca wyglądało to fair, ale znów z drugiej rozumiem (albo wydaje mi się że rozumiem) jak to mogło się wydarzyć.

Warunek prawie cały czas był pod narty, raz mocniejszy raz słabszy i jak jeden czy dwóch z tych lepszych sobie nie poradziło no to ok, mogli gorzej skoczyć po prostu, ale jak już trzeci tak walnął to zaczęli się zastanawiać czy jednak ta belka nie za nisko. I wtedy taki ruch jest nawet uzasadniony bo dlaczego mieliby karać kolejnego zawodnika? Wypadło że akurat podnieśli Norwegowi. Też mnie to zdenerwowało, ale nie mam pełnego obrazu sytuacji więc powstrzymam się od ocenienia decyzji;/

 

A co do mojego "szczęścia" w tym sezonie, to sam już nie wiem co miałbym zrobić:P Wychodzi na to że za mało na tace daje:P Ale jak dawać skoro konkursy zawsze w niedzielę:P Radio na "M" przyjmuje chyba przelewy, ale co ja tam zdziałam, jak tam bezdomni dają po 2 samochody a ja przecież mam dach nad głową:P

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.