Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wsparcie i kibicowanie:) Tak na prawdę to z całego turnieju najbardziej szkoda Insbrucka;/ Ale sam się tam załatwiłem przez głupotę;/ "uciekając" przed deszczem trochę za szybko po prostu chodziłem, a jest tam trochę pod górę. Nogi się zmęczyły trochę a u góry czując że coś nie gra próbowałem jeszcze dogrzać i tym się załatwiłem. Noga już nie pchała jak trzeba;/

Gdyby nie to, myślę że w całym turnieju było by dużo ładniej a i w ostatnim konkursie było by łatwiej:) Choć oczywiście cały turniej i tak jest bardzo pozytywny, znów orzeł przyjechał do polski;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid było świetnie. Dzięki za wielkie emocje.

W ostatnim konkursie pierwszy skok był genialny.

Fakt mały niedosyt, ale to może i dobrze bo będzie większa motywacja na przyszły rok.

Teraz tą wysoką formę tylko trzymaj na Korę. 

 

PS

Po drodze jeszcze mamut. Lubisz mamuty czy nie za bardzo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratulacje dla naszych chłopaków za brąz w MŚ w lotach. Bardzo udane zawody bo i Piotrek i Dawid i chyba nawet Stefan uzyskali życiowe rezultaty.

 

Dawid ja wiem, że medal wyskakali wszyscy, ale szczerze powiem, że gdyby nie Twój drugi skok to Niemcy by mas pokonali, więc połowa tego medalu należy się Tobie :)  ;)

Pogratuluj chłopakom i trzymajcie taką wspaniałą formę do Korei. 

 

Edit.

Ale wstyd pomyliłem imię Stefana. Pewnie dla tego że przed chwila pisałem o Sebastianie Kawie i jego osiągnięciach. Poprawione.

Edytowane przez Konrad_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie;) Oczywiście będę się upierał przy tym że jednak na ten sukces złożył się cały zespół:P I to nie tylko ten który skakał ale także ten który pracuje poza zasięgiem kamer :) Ale również miło było sobie polatać trochę dalej bo 2 skoki ponad 220m jednego dnia to fajna dawka pozytywnych emocji:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dawid ja wiem, że medal wyskakali wszyscy, ale szczerze powiem, że gdyby nie Twój drugi skok to Niemcy by mas pokonali, więc połowa tego medalu należy się Tobie :)  ;)

Pogratuluj chłopakom i trzymajcie taką wspaniałą formę do Korei. 

...

post-8532-0-82514100-1516588906_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid podejżewam, że większość z nas podobnie na podobnych zestawach zaczynała. Ci starsi jak ja to pewnie pierwsze kroki robili z Małym Modelarzem, potem modele kartonowe żeby przejść do nieśmiertelnej Jaskółki. Taka była właśnie moja droga do modelarstwa. Wsiąkłem na amen przy Jaskółce. Zrobiłem ich ho ho ho albo i jeszcze więcej w różnych konfiguracjach. :)

Ah aleś wywołał temat. Jdę nalać se myszowatej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid podejżewam, że większość z nas podobnie na podobnych zestawach zaczynała....

 

To była chyba taka pierwsza zajawka, były kolorowe, miały kręcące się śmigiełko i latały:P Druga sprawa że na inne (bardziej modelarskie) modele nie było po prostu pieniędzy.

Do dzisiaj pamiętam swoje rozczarowanie, jak mikołaja w liście poprosiłem o drewniany samolot (mając na myśli konstrukcyjną gumówkę a nie plastikowy model), a dostałem kilka wyciętych kawałków sklejki, które po złożeniu z grubsza przypominały sylwetką samolot:P

 

Ale o początkach długo by można pisać, na osiedlu na którym mieszkałem za dziecka, do dzisiaj pamiętają jak z kolegą próbowaliśmy z górek latać na skrzydłach wyciętych z kartonowych pudeł:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zaczynałem od takich rzutek. Aż zazdroszczę tego Pipera bo u mnie nigdzie go nie było, nawet na zamówienie. Nawet dziś mama (czyt. Pani z kiosku) nie jest w stanie go sprowadzić.

Dawid pięknie cię nosiło! U mnie zawsze dmuchamy pod narty:) Na zawody w Zakopcu otwieram balkon:) Gratuluję sukcesu! Weź tam przy wywiadzie pamiętaj pozdrowić kolegów z PFM;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.