Skocz do zawartości

Radiolink AT 10 II gen czyli fajna relacja jakość/cena ??


ASmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie- tu skręcamy trochę w stronę dyskusji jak o smartfonach, bo to idzie w podobną stronę . Fajnie że są "wszystkomogace", ale coraz bardziej skomplikowane, nienaprawialne, a przecież wyjściowo to telefon, czyli żeby do kogoś zadzwonić albo odebrać rozmowę. Takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niekoniecznie o tym, że za dużo funkcji etc. Jak ktoś lubi to dlaczego nie? Podobno lepiej mieć i nie używać, niż nie mieć, a potrzebować. Piłem bardziej do niezawodności. Nie powinno być potrzeby gmerania w nadajniku, a update oprogramowania powinien następować automatycznie bez potrzeby przeglądania poradników na YT. Radio musi być niezawodne i możliwe do ustawienia na lotnisku. Nie tak dawno kolega rozbił model najprawdopodobniej przez wbudowany w odbiorniku żyroskop. Zamiast korygować tor lotu żyroskop pogłębiał przechyl. Być może jakiś błąd w sprzęcie albo źle ustawienie...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację kolego nie tędy droga aby przeglądać poradniki na YT. Kupując radio nawet nie dostaniesz całościowej instrukcji po angielsku musisz ją pobrać z internetu. Tak postępują wszyscy producenci.  O polskiej instrukcji nie wspominam bo nie dostaniesz.

Następny paradoks jeżeli masz wersję EN to tam nie ma jak ustawić model i parametry przydatne w locie.

Jak masz kolegę, który lata to wyjaśni  wiele spraw. Jeśli nie masz to jesteś w głębokim lesie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pobraniem instrukcji z internetu chyba nie będzie problemu dla żadnego modelarza, gorzej z jezykiem. Z nauką obsługi też sobie można poradzić, jeśli radio jest albo staje się popularne, ale błędy i niedociągnięcia w takim sprzęcie są nie do przyjęcia. Ciągnie mnie do tego aby wypróbować ale chyba jeszcze nie teraz. Wolę czas spędzić w modelarni niż na YT.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przychodzi taki czas jak jesień, zima nie latasz. Chyba że masz dostęp do obiektu krytego. YT ma wiele pomocnych poradników odnośnie radiomastera i innych  Z tłumaczeniem nie ma problemu jest teraz wiele programów.

Kupując radio w kraju nie dostaniesz wsparcia odnośnie ustawień modelu.

Jedynie krótką instrukcję ogólną, a o resztę musisz zadbać sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.