Skocz do zawartości

Konkurs Noworoczny - Obecnie Wielkanocny - nagrodą jest wędzarnia elektryczna :-)


TeBe
 Udostępnij

Głosowanie na najbardziej pomocnego forumowicza...  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto pomógł?



Rekomendowane odpowiedzi

To podbijamy  i przy okazji komentujemy ;) .

 

Sam konkurs zorganizowany przez Tomka jest świetny,idea nagrodzenia z "własnej kieszeni" kogoś, zasługuje na szacunek i uznanie.

Jest też to forma rozruszania forum,jak i dania obrazu postrzegania pewnych osób-ogromny plus.

Żeby nie było za kolorowo to dla mnie samo pytanie jest zbyt mało precyzyjne ,sami wiemy że wiele osób jest ponadprzeciętnie aktywnych ,pomocnych ale w swoich kategoriach. Ja nie potrafię jednoznacznie wskazać takiej osoby jak i tez dziwię się iż ktoś ;) umieścił mnie na liście bo nie widzę siebie w tytule konkursu .

Wydaje mi się tez że dopisywanie "konkurentów" w trakcie trwania  to raczej chybiony pomysł ,co jak dzień przed zakończeniem ktoś kogoś zgłosi ? ,trochę śmieszna sytuacja .Lista konkretnych kandydatów powinna być skonsultowana ,ustalona z góry ,zamknięta i na końcu oficjalnie przedstawiona. Dla mnie i tak brakuje tu dobrych kilku osób -sam zasugerowałem Tomkowi co najmniej 4 kandydatów.

Wiem że może to taki spontan ,akcja na luzie ale mimo wszystko pewne reguły powinny obowiązywać dla jasności,przejrzystości,uczciwości.

Żeby nie było przykro ostatniemu zgłoszonemu kandydatowi Patrykowi, głosuję na niego bo ma zero głosów a zasług ogrom (w swojej kategorii).

Wiem że może się mądrzę  ;)  ale nie mogłem przejść obok tego znakomitego ciut "niedopracowanego" konkursu obojętnie.

A dla przyszłego zwycięzcy ogromne gratulacje ,taki tytuł zobowiązuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rozumiem. Rzeczywiście dopisywanie w trakcie jest z góry skazane na porażkę. Mam zatem pomysł, żeby z konkursu Noworocznego zrobić konkurs Wielkanocny i przedłużyć głosowanie do kwietnia. Szanse się wyrównają, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby nie głupi pomysł na wręczenie nagrody zwycięzcy na małym spotkaniu na lotnisku i polataniu modelami :D .

Jeśli Tomasz ogarnął  by jakieś lotnisko w centralnej Polsce to pewnie jakaś grupka ludzi by się zjechała w jakąś piękną wiosenno-letnią sobotę .Mogło by wyjść fajne spotkanko integracyjne pod patronatem forum,każdy przyjechałby o swoim ekwipunku ,ja mogę zagwarantować dużego grilla gazowego którego często wożę na wszelakie modelarskie spotkanka i pewnie z 2 kolegów .

Co Wy na to ? Co Tomaszu powiesz ? Zwycięzca jest i tak blisko organizatora konkursu ;) ....

Nie ma to jak face to face .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No priorytetem było by wręczenie nagrody - odpada Ci kłopotliwa wysyłka a że Ty i prawdopodobny zwycięzca jesteście z Warszawy  :)  to logiczne żeby nie robić komplikacji piknik można zrobić w waszych okolicach.

Oczywiście nie myślę o kłopotliwym organizowaniu imprezy tylko o umówionym spotkaniu dla zainteresowanych ,przy okazji grillu,lataniu ,poznaniu się :) .Kwestia tylko czy byłby ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No priorytetem było by wręczenie nagrody - odpada Ci kłopotliwa wysyłka a że Ty i prawdopodobny zwycięzca jesteście z Warszawy  :)

 

To prawie jak paragonowy konkurs organizowany przez miłościwie nam panujących. Jeszcze konkurs trwa, a już wiadomo kto wygra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawie jak paragonowy konkurs organizowany przez miłościwie nam panujących. Jeszcze konkurs trwa, a już wiadomo kto wygra :D

Oj, to tylko sugestie wynikające ze śledzenia punktacji czyli realne spojrzenie na sprawę ;) .

To nie skoki że warunki ulegają nagłej zmianie....

Poza tym napisałem prawdopodobny zwycięzca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomysł na wręczenie nagrody na zlociku wiosennym zacny. Będę pamiętał i może jakieś lotnisko znajdę.

Dopiero przed chwilą zapoznałem się z tym tematem, wskazał mi go nieobecny tu Kolega z pytaniem, czy to widziałem...

Nie wiem, co powiedzieć, jestem zupełnie zaskoczony...

Może tyle, że konkurs trwa i potrwa jeszcze dość długo, więc nic nie jest przesądzone...

Jednak dla mnie coś najważniejszego już się wydarzyło.

 

W oderwaniu od tych wydarzeń : Inicjatywa TeBe jest bardzo dobra, powiedziałbym z górnej półki. Proponowałbym jednak nie traktować tej zabawy jak walki o złote kalesony, bo nie da się tu osiągnąć drobiazgowej sprawiedliwości. Wielu z Nas ma na koncie zakulisową pomoc innym i konkretne bezinteresowne działania bez rozgłosu.   

 

Wiosenny zlocik jak najbardziej popieram, może TeBe znajdzie jakieś zdatne lądowisko.

Sądzę, że fajnie byłoby, gdyby nagroda mogła być "pucharem przechodnim", obligatoryjnie obecnym na Naszych spotkaniach. Jeszcze na żadnym nie byłem  :unsure: ...

 

Proszę o dodanie do listy : Francka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.