Skocz do zawartości

Konkurs Noworoczny - Obecnie Wielkanocny - nagrodą jest wędzarnia elektryczna :-)


TeBe
 Udostępnij

Głosowanie na najbardziej pomocnego forumowicza...  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto pomógł?



Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy,

patrzę a tu taka "zadyma".

Patrzę na wyniki i jest mi bardzo miło, że moje  udzielanie się na forum jest odbierane pozytywnie przez kolegów.

Jest jedno ale ;) żaden ze mnie wędzarz, nawet grilla nie specjalnie lubię, więc nie potrzebuję wędzarni. Nie miałbym co z nią zrobić.

Nie używałbym jej po prostu, a sprzedać nie sprzedałbym, bo prezentów się nie sprzedaje.

Więc gdybym jakimś cudem wygrał to oficjalnie zrzekam się nagrody, niech ktoś kto lubi wędzić jej używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

W głosowaniu na Najbardziej Pomocnego Forumowicza mamy dwóch zwycięzców. Koledzy AMC i Robertus. Obydwaj dostali po 26 głosów.

 

Ale ponieważ kolega Robertus okazał się być ukrytym veganinem i odmówił ewentualnego przyjęcia nagrody, to wędzarnia elektryczna powędruje do kol. AMC. Którego proszę o przesłanie mi na PW adresu mailowego dla kuriera.

 

Kolega Robertus dostanie nagrodę pocieszenia - książkę mojego kolegi Roberta Winckiewicza "Wędliny Domowe". Może się nawróci ;-)

 

Gratuluję zwycięzcom, dziękuję za głosowanie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.