Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z czego to śmigło jest, że taka cena? Wychodzi na to, że nasza akcja spaliła na panewce i dalej są tłumy naiwnych, którzy chcą to kupić....

Poza tym, skoro tak bardzo chcą pierwszy numer, to dlaczego nie zamówią go w wydawnictwie za 4.90 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przepraszam, że tutaj ale dzięki temu tematowi trafiłem na forum.

Jak pewnie wielu kolegów zanabyłem pierwszy numer tego wydawnictwa. Oczywiście podniecony powrotem do czasów dziecięcych i kilku dni spędzonych w pracowni modelarskiej MDK w Krakowie. Zamówiłem prenumeratę i rozpocząłem poszukiwania informacji o tym modelu trafiając tutaj. Po przeczytaniu całego tematu, przeliczeniu czasu oczekiwania i kosztów oraz porównaniu z cenami w sklepach właśnie zadzwoniłem i zrezygnowałem z prnumeraty. Jako ciekawostkę - której tutaj jeszcze nikt nie podał Pan z któym rozmawiałem podał mi orientacyjny koszt aparatury i silnika jako około 300 zł za każde z nich.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za bezpieczne sprowadzenie na ziemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.