Skocz do zawartości

FRSKY wysokościomierz D8RII


kielonnn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Chciałbym poradzić się osób bardziej doświadczonych mianowicie mam problem z podłączeniem variometru high precison do odbiornika D8RII+. Głównie chodzi mi o wskazanie wysokości lecz nie pogardzę popróbować innych funkcji takich jak Variometr. W swoim asortymencie posiadam 3 odbiorniki: 2 szt D8RII + i XP oraz X8R do tego jakiś czas temu dokupiłem wyświetlacz FRSKY FLD 02. I teraz problemu z podłączeniem do odbiornika X8R nie ma ponieważ posiada SMART PORT i np wysokość podaje idealnie czy napięcie, lecz mam problem z podłączeniem variometru do odbiorników D8RII, smart portu nie ma w tych odbiornikach, a oglądając filmiki na YT poniekąd coś widać. Wiem tyle że z 4 pinowej wtyczki wariometru wychodza 4 kable gdzie kończą sie dwoma wtykami po 2 piny.

 

Jeżeli ktoś mógłby podesłać jakiś schemat byłbym wdzięczny, do tego jeszcze jakieś ustawienia w tym wyświetlaczu fld 02.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z tego co pamiętam, to w komplecie z wario, był schemat podłączenia z d8r2 w instrukcji.

W tej chwili mam ograniczone możliwości szukania ale może zerknieSz w instrukcję i dasz znać czy mi się wydawało.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.