Skocz do zawartości

Chce zbudować czołg BWP 1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Im większy model tym większe problemy z napędem i większa kasa. Do tego co pisałem na PW potrzeba serwo mikro, ster i popychacz. Jeżeli ma pływać w obu kierunkach to regulator dwukierunkowy lub przełącznik biegunów ( serwo i 2 wyłączniki krańcowe z 3 końcówkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli ma pływać w obu kierunkach to regulator dwukierunkowy lub przełącznik biegunów". Brzmi trudno a ja jestem zielony

"Jeżeli ma pływać w obu kierunkach to regulator dwukierunkowy lub przełącznik biegunów". Brzmi trudno a ja jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalesvw nie wszyscy maja tyle czasu, na mam egzaminy. Mam do dyspozycji tylko niedziele, ale na forum zagladam raz dzienie czesto rano.

zalesvw nie wszyscy maja tyle czasu, na mam egzaminy. Mam do dyspozycji tylko niedziele, ale na forum zagladam raz dzienie czesto rano.

 

 

"Jeżeli ma pływać w obu kierunkach to regulator dwukierunkowy lub przełącznik biegunów". Brzmi trudno a ja jestem zielony

"Jeżeli ma pływać w obu kierunkach to regulator dwukierunkowy lub przełącznik biegunów". Brzmi trudno a ja jestem zielony

 

To ma jakiś cel, takie powtórzone zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co "no"? Po co pisać takie posty? Nawet nie wiadomo do czego to "no" się ma odnosić. Cały ten Twój wątek jest nieco dziwny. Zacząłeś od deklaracji zamiaru zbudowania czołgu, który w istocie nie jest czołgiem, a teraz już rozważasz koncepcję budowy airboata. O ci Ci tak naprawdę chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon ,co Ty w zasadzie masz zamiar zbudować ??

Jeśli coś pływającego to zmień tytuł tematu bo czołg chyba z tego nie wyjdzie....(wtedy zmienimy dział)

Do tego co przedstawiłeś(totalnie chyba z przypadku) na bank brakuje Ci pakietu i silnika ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek trzeba wiedzieć co się chce zbudować  i do tego dobiera się silnik i resztę .

BWP pływa , łódki też pływają , dobierz wielkość modelu i wtedy można mówić jaki silnik i serwo  i regulator.

 

Serwo 9g ma około 2kg na 1 cmm siły duży model na takim serwie nie będzie skrecał .

Proponuje na początek  model pływający "Bałtyk " lub "Ryś"  proste w budowie i i opisane jak budować na każdym forum modelarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.