Skocz do zawartości

I-22 Iryda


Gość Mromack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cześć, dzięki za artykuły. Odsuwałem to od siebie, ale w końcu aerodynamika mnie dopadła. Muszę to przejść, gdyż do tej pory działałem według poniższych zasad:

 

Teoria - kiedy wszystko wiemy, a nic nie działa,

Praktyka - kiedy wszystko działa, a nie wiemy dlaczego,

Połączenie teorii z praktyką: nic nie działa i nie wiemy dlaczego (mój przypadek :D ).

Studium przypadku: kiedyś przyszedłem po córkę do przedszkola i chciałem się pochwalić, że byłem na łące polatać modelem.

A ona na to:

I znowu rozbiłeś?!

 

W dalszej części czas na hamulce aerodynamiczne "tak to się chyba nazywa - teoretycznie" :)

Pozdrawiam

Patrzę na to co robisz( to czysta magia) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, naprawdę PROFI.

Trzeba koniecznie wątek przenieść do innego działu.

Tylko do którego, do makiet chyba :)

 

Moje spostrzeżenie co do wzniosu skrzydeł bo wcześniej została podniesiona ta kwestia. Nie należy się bać małego ujemnego wzniosu. Zrobiłem już kilka takich konstrukcji i lata się nimi normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 5.07.2021 o 16:01, grzegor napisał:

Podobno jedna pełnowymiarowa Iryda ma być uzdatniona do lotu. Więc być może zobaczy się obie w powietrzu.

 

Na to wyglada:

 

https://dlapilota.pl/wiadomosci/hejmielecpl/iryda-wrocila-do-mielca-wielka-lotnicza-sensacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.