Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No trudno inny ustrój. Co nie zmienia faktu że nie kwestionuję i nie wyśmiewam tamtejszej władzy bo pewnie jakaś jest?

Może zapomniałeś ale w Polsce jak się pisze cały WYRAZ - o tak dużymi literami to w domniemaniu jest to skrót. Po co to robisz?

 

A nikt nie jest mój tylko ludzie wybierają, a totalne chcą przejąć władzę wbrew demokratycznym wyborom, na siłę dlatego nie chcą żadnych wyborów tylko kombinują bo nie mają kompletnie żadnych szans w normalnych wyborach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grzegor napisał:

No trudno inny ustrój. Co nie zmienia faktu że nie kwestionuję i nie wyśmiewam tamtejszej władzy bo pewnie jakaś jest?

Może zapomniałeś ale w Polsce jak się pisze cały WYRAZ - o tak dużymi literami to w domniemaniu jest to skrót. Po co to robisz?

 

Zeby PODKRESLIC , ze nie plulem na tego Twojego prezia ........

Jak dla mnie , to mozesz sobie i kwestionowac i nawet zwymiotowac na szwedzkie wladze. Ani mnie to ziebi , ani grzeje...... 

Widze , ze u Was nie mozna ani slowka na kosciol , przezydenta , rzad. W jakiejs dyktaturze zyjecie , ze trzeba morde na klodke trzymac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jarek996 napisał:

 

Hahahah !     Zaczynasz byc zalosny Jacek .......    Znies "kwarantanne" jak facet , a nie ludzi na forum modelarskim prawnikami straszysz .

Zabrali Jacusiowi zabawki i sie rozplakal.  Skop dzialke , zajmi sie gotowaniem , przejrzyj strych ,albo  przeczytaj jakas fajna ksiazke .

Czasem ban moze miec pozytywne strony.

 

Widzisz kolego jak TY malo o swiecie wiesz. Szwecja NIE ma prezydenta .

 

I nie rozpedzaj sie ; ja na zadnego prezydenta NIE PLULEM.     Pokazalem tylko "malosc i smiesznosc " Twojego .

po pierwsze , nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi (  patrz pkt  8 regulaminu Forum)

po drugie , mój wczesniejszy post dotyczył Kamila a nie mnie

po trzecie, przeczytaj  to jeszcze raz zanim po raz kolejny napiszesz głupotę....

poniżej  mój post

 

 

przepraszam Kamilu, że pozwoliłem  sobie zamieścić Twój post w tym dziale, ale pośmiejmy się razem.....poniżej post Kamila

 

 

Kamyczek_RC30 Apr 23:51

@qpa jako że twoi moderatorzy zablokowali mnie tak że nie mogę nawet napisać do admina to zastanawiam się czy ma się z tobą skontaktować mój prawnik ?
 
Jarku, jesteś tak zaciekły w swoim zacietrzewieniu , w swojej ...no właśnie....jak to nazwać ??? że  nie jesteś w stanie czytać  i rozumieć tego co jest napisane
wyluzuj....jak to  już jeden z naszych kolegów forumowych napisał..." na ból głowy , najlepsza jest jazda na rowerze......bez siodełka "
zdrowia i równowagi Ci życzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do K. Jarka996 bo się pomieszały wątki:

Kurde co z tobą - przecież nic takiego nie pisałem. Człowieku o co Ci chodzi. Wkładasz w innych coś co nie powiedzieli/napisali. To ty cały czas kwestionujesz to co jest w moim kraju i to jest menconce ( męczące ). To jest żaden mój chłopie, ludzie go popierają bo dużo lepiej działa niż poprzedni, uwzględnia interes ludzi w kraju i tyle i aż tyle.

A o dyktaturach to mi nie opowiadaj bo tam gdzie mieszkasz od przed wojny rządzi nieprzerwanie jedna opcja i jej przybudówki. Trochę kumam historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, grzegor napisał:

Kurde co z tobą - przecież nic takiego nie pisałem. Człowieku o co Ci chodzi.

 

Przeciez ja nigdzie nie napisalem , ze TY cos napisales . Wypij poranna kawe Grzesiu i przeczytaj jeszcze raz dokladnie. 

20 minut temu, d9Jacek napisał:

po pierwsze , nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi (  patrz pkt  8 regulaminu Forum)

po drugie , mój wczesniejszy post dotyczył Kamila a nie mnie

po trzecie, przeczytaj  to jeszcze raz zanim po raz kolejny napiszesz głupotę....

poniżej  mój post

 

 

przepraszam Kamilu, że pozwoliłem  sobie zamieścić Twój post w tym dziale, ale pośmiejmy się razem.....poniżej post Kamila

 

 

Kamyczek_RC30 Apr 23:51

@qpa jako że twoi moderatorzy zablokowali mnie tak że nie mogę nawet napisać do admina to zastanawiam się czy ma się z tobą skontaktować mój prawnik ?

 

 

Przepraszam w takim razie , w sumie bardzo  sie zdziwilem , ze akurat TY straszylbys kogos prawnikami. 

Ide wzmocnic kawe , bo chyba tez sie jeszcze nie dobudzilem. 

Jeszsze raz BARDZO , ale to BARDZO  przepraszam za moje niedopatrzenie i zycze milego majowego  dnia ! 

Ponieaz sie miedzy nami troszke ostatnio "zaognilo" , od TERAZ postanowilem sobie , ze nie bede komentowal ZADNYCH Twoich postow niezwiazanych z czystym modelarstwem. 

Odpuszcze CI nawet bledy , ktore robisz BAAARDZO rzadko , ale jednak robisz ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że jest to dział "pośmiejmy się ........  "  to poniżej

Co ma rower wspólnego z seksem

Czy rower kojarzy się z seksem ? Jeśli ktoś ma wątpliwości radzimy przeczytać poniższe zestawienie wspólnych cech.

  1. Rower i seksTo jest to coś, co możesz robić sam, ale z przyjaciółmi daje o wiele więcej radości.
  2. Myślisz o tym często i nigdy nie zapominasz jak to się robi.
  3. Czasami, gdy stracimy nad tym kontrolę, można obetrzeć sobie kolana i łokcie.
  4. Większość ludzi spędza więcej czasu dyskutując o tym, niż faktycznie to robiąc.
  5. Mogą się przydać: łańcuch, lycra, opaska, jakiś olejek, guma.
  6. Nie rozmiar narzędzi się liczy, ale to, jak ich używasz.
  7. Zbyt częste hamowanie jest złe, najlepiej jest utrzymywać równy rytm.
  8. Zawsze oznajmiaj partnerowi swoje zamiary!
  9. Gdy twój towarzysz wygląda na zmęczonego i poturbowanego, to znak, że było dobrze.
  10. Możesz zmieniać pozycje w zależności od nastroju.
  11. Przed sprintem potrzebna jest rozgrzewka, inaczej łatwo o kontuzję.
  12. Zawsze możesz znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera.
  13. Robienie tego w dużej grupie może być ciekawe, choć wielu wydaje się żenujące.
  14. Udzielasz się towarzysko, wypoczywasz i nabierasz tężyzny fizycznej, i wszystko to jednocześnie!
  15. Kobiety i mężczyźni odnajdują w tym jednakową przyjemność, z tą różnicą, że zwykle mężczyźni wolą się ścigać, a kobiety lubią o tym mówić.
  16. Czasami dziwisz się, czy warto było się tak męczyć.
  17. Jedno i drugie można uprawiać bez trzymanki.
  18. Czasami wolałbyś tego nie zrobić, ale o tym zawsze dowiadujesz się po fakcie.
  19. Im lepsza guma, tym bezpieczniejsze szaleństwo.
  20. Dłuższa abstynencja od jednego bądź drugiego może być przyczyną groźnych frustracji.
  21. Od jednego i drugiego może boleć tyłek.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jarek996 napisał:

 

Przeciez ja nigdzie nie napisalem , ze TY cos napisales . Wypij poranna kawe Grzesiu i przeczytaj jeszcze raz dokladnie. 

 

Przepraszam w takim razie , w sumie bardzo  sie zdziwilem , ze akurat TY straszylbys kogos prawnikami. 

Ide wzmocnic kawe , bo chyba tez sie jeszcze nie dobudzilem. 

Jeszsze raz BARDZO , ale to BARDZO  przepraszam za moje niedopatrzenie i zycze milego majowego  dnia ! 

Ponieaz sie miedzy nami troszke ostatnio "zaognilo" , od TERAZ postanowilem sobie , ze nie bede komentowal ZADNYCH Twoich postow niezwiazanych z czystym modelarstwem. 

ależ zapewniam Cię  Jarku,że nie mam nic przeciwko  temu abyś komentował moje posty( te  niezwiązane  z modelarstwem też).... mała prośba... nie zmieniaj tylko sensu moich wypowiedzi....mozemy mieć (i mamy)  rózne poglądy na wiele spraw  ale to nie jest powód abyś kogokolwiek w taki czy inny sposób obrażał

zdrowia i spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, d9Jacek napisał:

nie mam nic przeciwko  temu abyś komentował moje posty( te  niezwiązane  z modelarstwem też).

Jednak odpuszcze , bo pozniej niestety zaczyna sie klasyczne od slowka do slowka ( tez nie jestes taki niewinny , jak sie przedstawiasz ) i konczy sie jak zwykle burdelem.

Wole ( i wolalem zawsze ) Twoje posty o silnikach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jarek996 napisał:

Jednak odpuszcze , bo pozniej niestety zaczyna sie od slowka do slowka ( tez nie jestes taki niewinny jak sie przedstawiasz ) i konczy sie burdelem. Wole ( i wolalem zawsze ) Twoje posty o silnikach ?

nie odpuszczaj....inaczej to Forum  zginie

miło mi , że doceniasz moje posty o silnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, d9Jacek napisał:

nie odpuszczaj....inaczej to Forum  zginie

miło mi , że doceniasz moje posty o silnikach

 Jasne ze doceniam. Sam o nich wiem niewiele ( bo to ze potrafie rozkrecic i skrecic ENYE , to zadna wiedza ) . ?

 

No i potrafie jeszcze odroznic silnik zarowy od samozaplona  !!!

23 minuty temu, grzegor napisał:

Fakt że jest kolorowo ?. Ceny paliwa zachęcają do podróży.

 

U nas przed KORONA paliwo bylo przez chwile po 16 koron !    Teraz jest po 11,50 ?  

Ja samochodem raczej rzadko podrozuje ( kilka razy rocznie  Berlin i moze raz na dwa lata Wlochy ) . Dzisiaj to raczej samolot .

Mam nadzieje , ze z chwile WIZZAIR odpali loty i bede mogl spakowac rower MTB i poleciec na moje ulubione Balkany !!!  Widze ze maja juz jakies loty od 17 maja w tamte rejony. Sledze na biezaco sytuacje "kwarantanniana " w krajach balkanskich , zeby przypadkiem gdzies nie wleciec i  nie moc stamtad wrocic ? 

Szczerze mowiac , gdyby nie pewne obowiazki w domu , chcialbym NIE MOC wrocic z roweru nawet kilka miesiecy ?

 

 

Sprawdzilem ,  na dzisiaj wyglada to tak :

Loty do SKOPJE i OHRID od  1 czerwca , BELGRAD i NIS tez 1 czerwiec , do Rumunii ( CLUJ NAPOCA  ) juz lataja , TUZLA 1 czerwiec , SOFIA juz lata , BuUDAPESZT od 17 maja. 

 

Poniewaz sytuacja jest dosyc "plynna" , lepiej sprawdzac jednak na biezaco co i jak w poszczegolnych krajach .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale tu wesoło , wszystkie tematy forum w jednym :D

Nawet ban Kamila tu wypłynął.. Tak ma pół roku bana na pisanie i po temacie.

 

I wróćcie na ścieżkę fajności tego tematu czyli krótkich, treściwych śmiesznych filmików/zdjęć bo przyjemnie się tu wskakiwało by pocieszyć michę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zliczać do śmiesznych/na pewno dziwnych bo raczej facet wyleciał z roboty chyba z hukiem:

https://theaviationist.com/2018/10/14/f-16-completely-destroyed-by-another-f-16-after-mechanic-accidentally-fires-cannon-on-the-ground-in-belgium/

No ale nikt nie zginął, fuks.

20mm Vulcan bywa skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracamy.....na tę ścieżkę....

Pilot: Dzień dobry Bratysławo.
Wieza: Dzień dobry. Dla informacji - mówi Wiedeń.
Pilot: Wiedeń?
Wieza: Tak.
Pilot: Ale dlaczego, my chcieliśmy do Bratysławy.
Wieza: OK w takim razie przerwijcie lądowanie i skręćcie w lewo...

 

"Niemieccy kontrolerzy lotu na lotnisku we Frankfurcie należą do niecierpliwych. Nie tylko oczekują, ze będziesz wiedział, gdzie jest twoja bramka, ale również, jak tam dojechać, bez żadnej pomocy z ich strony. Tak wiec z pewnym rozbawieniem słuchaliśmy (my w Pan Am 747) poniższej wymiany zdań między kontrolą naziemną lotniska frankfurckiego a samolotem British Airways 747 Speedbird 206.
Speedbird 206: "Dzień dobry, Frankfurt, Speedbird 206 wyjechał z pasa lądowania."
Ground: "Guten Morgen. Podjedz do swojej bramki."
Wielki British Airways 747 wjechał na główny podjazd i zatrzymał się.
Kontrola naziemna: "Speedbird, wiesz gdzie masz jechać?"
Speedbird 206: "Chwilę, Kontrola, szukam mojej bramki."
Kontrola (z arogancka niecierpliwością): "Speedbird 206, co, nigdy nie byleś we Frankfurcie!?"
Speedbird 206 (z zimnym spokojem): "A tak, byłem, w 1944. W innym Boeingu, ale tylko żeby coś zrzucić. Nie zatrzymywałem się tutaj"

 

PRAWDZIWA ROZMOWA NAGRANA NA MORSKIEJ CZESTOTLIWOSCI ALARMOWEJ CANAL 106, NA WYBRZEZU...

Hiszpanie (w tle slychac trzaski):

Tu mówi A-853, prosimy, zmiencie kurs o 15
stopni na poludnie, by uniknac kolizji... Plyniecie
wprost na nas,
odleglosc 25 mil morskich.

Amerykanie (trzaski w tle):

Sugerujemy wam zmiane kursu o 15 stopni na
pólnoc, by uniknac kolizji.

Hiszpanie:

Odmowa. Powtarzamy: zmiencie swój kurs o 15
stopni na poludnie, by uniknac kolizji...

Amerykanie (inny glos):

Tu mówi kapitan jednostki plywajacej Stanów
Zjednoczonych Ameryki. Nalegamy, byscie zmienili
swój kurs o 15
stopni na pólnoc, by uniknac kolizji.

Hiszpanie:

Nie uwazamy tego ani za sluszne, ani za mozliwe
do wykonania. Sugerujemy wam zmiane kursu o 15
stopni na poludnie,
by uniknac zderzenia z nami.

Amerykanie (ton glosu swiadczacy o wscieklosci):

Tu mówi kapitan Richard James Howard, dowodzacy
lotniskowcem USS Lincoln marynarki wojennej Stanów
Zjednoczonych;
drugim co do wielkosci okretem floty amerykanskiej.
Eskortuja nas
dwa okrety pancerne, szesc niszczycieli, piec
krazowników, cztery okrety
podwodne oraz liczne jednostki wspomagajace. Udajemy
sie w kierunku
Zatoki Perskiej w celu przeprowadzenia manewrów
wojennych w obliczu
mozliwej ofensywy ze strony wojsk irackich. Nie
sugeruje...
ROZKAZUJE WAM ZMIENIC KURS O 15 STOPNI NA PÓLNOC!
W przeciwnym razie bedziemy zmuszeni podjac
dzialania konieczne by zapewnic
bezpieczenstwo temu okretowi, jak równiez silom
koalicji. Nalezycie
do panstwa sprzymierzonego, jestescie czlonkiem NATO
i rzeczonej koalicji.
Zadam natychmiastowego posluszenstwa i usuniecia sie z
drogi!

Hiszpanie:

Tu mówi Juan Manuel Salas Alcántara. Jest nas
dwóch. Eskortuje nas nasz pies, jest tez z nami nasze
jedzenie, dwa
piwa i kanarek, który teraz spi. Mamy poparcie lokalnego
radia La Coruna
i morskiego kanalu alarmowego 106. Nie udajemy sie w zadnym
kierunku i mówimy do was ze stalego ladu, z latarni morskiej
A-853
Finisterra, z wybrzeza Galicji. Nie mamy gównianego pojecia,
które
miejsce zajmujemy w rankingu hiszpanskich latarni morskich.
Mozecie
podjac wszelkie sluszne dzialania, na jakie
tylko przyjdzie wam ochota, by zapewnic bezpieczenstwo
waszemu
zasranemu okretowi, który za chwile rozbije sie o skaly;
dlatego
ponownie nalegamy, sugerujemy wam, iz dzialaniem najlepszym,
najbardziej slusznym i najbardziej godnym polecenia bedzie
zmiana
kursu o 15 stopni na poludnie by uniknac zderzenia z nami.

Amerykanie:
OK. Przyjalem, dziekuje.

-------------------------

PRAWDZIWA ROZMOWA NAGRANA NA MORSKIEJ CZESTOTLIWOSCI ALARMOWEJ
CANAL 106, NA WYBRZEZU FINISTERRA (GALICJA) POMIEDZY HISZPANAMI A
AMERYKANAMI 16 PAZDZIERNIKA 1997 ROKU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.