Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozniej w gazecie przeczytasz : Wszystkie klosy po spotkaniu z naszym NAJJASNIEJSZYM WODZEM dadza dwa razy wiecej ziarna !

Dzieki temu bedziemy wszyscy ( czlonkowie partii i ich rodziny ) syci , a Wam zostanie CALA trawa i mech do zjedzenia . ?

ORYGINAL i PODROBKA ( czesc II ) 

nedladdning.jpg

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasłyszane?

W knajpie w  Kopenhadze siedzi  Duńczyk  i  Szwed.? Duńczyk  siedzi przez cały wieczór otoczony pięknymi kobietami, wpatrzonymi w
niego z zachwytem. Szwed  siedzi samotny,? popija piwo i przygląda sie z zazdrościa Duńczykowi . Pod koniec wieczoru, tuz przed
zamknieciem, zdesperowany pyta:
- Co robisz, że masz takie powodzenie? Nie jesteś jakoś szczególnie przystojny, ani bogato ubrany...
Na to  Duńczyk :
- I wlaśnie dlatego kupiłem sobie breloczek od Mercedesa. Kładę go na ladzie i jak sam widzisz, na tę przynetę łapie się wiele kobiet.
Szwed ucieszony podziękował mu i następnego dnia kupil breloczek od Mercedesa. Zasiadł zadowolony w knajpie i czeka. Duńczyk ,
znowu siedzi otoczony wianuszkiem pieknych  dziewczyn , a do Szweda  nikt nie podchodzi. Pod koniec wieczoru rozczarowany Szwed żali
sie Duńczykowi :
- Słuchaj, zrobilem dokladnie tak, jak mi poradziłeś , ale chyba nie mam szcześcia, bo znowu siedzialem  przez caly wieczór sam ? .
Na to Duńczyk ...
- Miałbyś wiecej szcześcia, gdybyś zdjął  kask rowerowy.?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, latacz napisał:

oryginał ? czy podróbka ?

eee, no pewnie, że podróbka:)

Apropos tego, co pani posłanka mówi, to rzeczywiście ma racje co do fałszowania:

karty do głosowania już wypłynęły - cały pakiet wyborczy pokazał kandydat na prezydenta Stanisław Żółtek w tym tygodniu (wtorek?):

 

Gdy ktoś chce oddać kilka głosów na swojego kandydata należy taki pakiet powielić kilka razy na kolorowym ksero (nie ma żadnych zabezpieczeń) i zdobyć dane kilku sąsiadów którzy nigdy na wybory nie chodzą..(czyli nawet nie trzeba włamywać się do skrzynek sąsiadów dla pozyskania pakietów wyborczych..)

 

Ja osobiście niczego nie musiałbym zdobywać, bo mam dane wszystkich sąsiadów w bloku mojej mamy(44mieszkania) - była robiona lista lokatorów ze względu na przekształcenie działki, na której blok stoi :o

 

Niech ktoś powie, że to nie kabaret?

 

Wybory korespondencyjne 2020. Doszło do wycieku kart wyborczych. Powiadomiono ABWLista wyborcza zaprezentowana przez Stanisława Żółtka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć że na polskim forum tolerowane jest porównywanie polskiego prezydenta ( jakiegokolwiek ) do tego typu bezwzględnego dyktatora...Takie porównania przypuszczam nie byłyby tolerowane na żadnym forum w cywilizowanym kraju.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzegor napisał:

Nie mogę uwierzyć że na polskim forum tolerowane jest porównywanie polskiego prezydenta ( jakiegokolwiek ) do tego typu bezwzględnego dyktatora...Takie porównania przypuszczam nie byłyby tolerowane na żadnym forum w cywilizowanym kraju.

ja też nie mogę w to uwierzyć??ale widocznie to nie narusza  ( narusza co innego??) wrażliwości  PT Moderacji......nie jest  wykluczone , że związane jest to  z mutowaniem koronawirusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Kamilu, że pozwoliłem  sobie zamieścić Twój post w tym dziale, ale pośmiejmy się razem.....poniżej post Kamila

Kamyczek_RC30 Apr 23:51

@qpa jako że twoi moderatorzy zablokowali mnie tak że nie mogę nawet napisać do admina to zastanawiam się czy ma się z tobą skontaktować mój prawnik ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzegor napisał:

porównywanie polskiego prezydenta ( jakiegokolwiek ) do tego typu bezwzględnego dyktatora.

 

 

Jak widac przeciez na fotkach , to NASZ prezydent kiepsko podrabia dyktatora . Mozesz sprawdzic ktore fotki I i z kim ) byly pierwsze. 

Zreszta przepraszam , a KIM on jest ( poza tym ze jest prezydentem sterowanym przez dyktatora ) , ze go  nie mozna porownywac do kogokolwiek ?  Bo np dla mnie to zwykly facet bez jaj i nic wiecej . Juz ten do ktorego go porownuje ma wiecej ikry ( jezdzi konno np , a nie robi sobi zdjecia koni w stajni ) .

 Trumpa mozna , kawaly z Makrela" mozna , a tego "pseudo" prezydenta nie mozna ?  Wy jednak jestescie wyjatkowi .

Pluc na innych to OK , ale jak Was opluja to be ....

 

Dla jednego te zdjecia beda smieszne , dla Was widac nie sa.  Wszystkim sie nigdy nie dogodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, d9Jacek napisał:

to zastanawiam się czy ma się z tobą skontaktować mój prawnik

 

Hahahah !     Zaczynasz byc zalosny Jacek .......    Znies "kwarantanne" jak facet , a nie ludzi na forum modelarskim prawnikami straszysz .

Zabrali Jacusiowi zabawki i sie rozplakal.  Skop dzialke , zajmi sie gotowaniem , przejrzyj strych ,albo  przeczytaj jakas fajna ksiazke .

Czasem ban moze miec pozytywne strony. Zreszta to chyba nie ban , jak mozesz pisac.

Po prostu naskarzyc na kogos chciales ( pewnie nawet na mnie ) i nie chca Cie wysluchac !!!  Jk juz Cie wysluchaja i dostane ( moze i slusznego ) bana , to wiem jedno , nie bede nikogo prawnikami straszyl ?

15 minut temu, grzegor napisał:

Ty ale kiedy ja na prezydenta Szwecji plułem? Tylko szybka odpowiedź?

 

Widzisz kolego jak TY malo o swiecie wiesz. Szwecja NIE ma prezydenta .

 

I nie rozpedzaj sie ; ja na zadnego prezydenta NIE PLULEM.     Pokazalem tylko "malosc i smiesznosc " Twojego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.