Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, zipp napisał:

piękne, ale nijak ma się do lądowania małym bo małym ale odrzutowcem w przecince między drzewami, na tak nierównej powierzchni - lądowanie takim odrzutowcem to zupełnie inne prędkość..

Ano...

Temat śmianie. Tak wyszło. Ale to właściwie trzeba klaskać i to na stojąco jak wirtuozom !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie pandemii narodziła się w Rosji nowa świecka tradycja: niemowlęciu nadano imię Kowid

 

W Nowokuźniecku w obwodzie kemerowskim w Rosji noworodkowi nadano imię na cześć koronawirusa. Chłopiec otrzymał imię Kowid (ang. COVID – COrona VIrus Disease). Poinformowała o tym agencja analityczno-informacyjna URA.Ru.

Rodzice dziecka uznali to imię za oryginalne i zwrócili uwagę, że jeszcze nikt go nie użył. Para uważa również, że imię Kowid ma w sobie silną energię. „To nie żaden Wania, Sania, Tolia ani Kolia. Nie pomylisz z nikim” – podkreślili rodzice dziecka. Ich zdaniem imię przyniesie dziecku szczęście w życiu.

Przypomnijmy, niedawno również w Indiach nazwano dziecko na cześć śmiertelnego wirusa. Noworodkowi nadano imię Korona na cześć koronawirusa COVID-19.

Dziecko-Kowid-e1586177078126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie długo nie interweniowałem ale widać chyba muszę.

Albo będą posty zgodnie z tytułem wątku albo sobie już nie popiszecie.

 

EDIT

Panowie ja nie rzucam słów na wiatr. Czego nie zrozumieliście w tym co wyżej napisałem.

Koniec tego tematu. Zresztą za chwilę będzie wyczyszczony więc naprawdę szkoda waszego wysiłku. To że to jest w HP nie oznacza że wszystko jest dozwolone. Rozwalacie kolejny wątek całkiem zresztą fajny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.