Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Shock napisał:

zachowujmy jakieś granice dobrego smaku i kultury

Rafał, w 100% się z Tobą zgadzam ale  odpowiedz mi na pytanie co w takim razie robi tu zdjęcie  faceta z opuszczonymi spodniami, z wetknietą w tyłek rurą ??? Uważasz je  za śmieszne ?  Bo ja nie ,   jest  po prostu obsceniczne ,  ale piana mi na usta  nie wybija ;) Nie musze  go  oglądać .Jakos  to zdjęcie nie narusza "dobrego smaku " Konrada. No cóz o smakach i gustach nie dyskutuje sie .:)

co do " nienachalnie pieknych"  zgoda..tam granice  dobrego smaku  przekroczone

 

edit

ale żeby było jasne,  absolutnie nie żądam usunięcia tego zdjęcia /postu itd  bo jestem zdecytowanie przeciwny usuwaniu postów czyli mówiąc wprost CENZURZE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, d9Jacek napisał:

Rafał, w 100% się z Tobą zgadzam ale  odpowiedz mi na pytanie co w takim razie robi tu zdjęcie  faceta z opuszczonymi spodniami, z wetknietą w tyłek rurą ??? Uważasz je  za śmieszne ?  Bo ja nie .Jakos  to zdjęcie nie narusza "dobrego smaku " Konrada. No cóz o smakach i gustach nie dyskutuje sie:)

co do " nienachalnie pieknych"  zgoda..tam granice  dobrego smaku  przekroczone

Mi tez to sie bardzo nie podoba i uwazam, ze jest to w bardzo zlym smaku (goly tylek jakiegos faceta). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj ,czekaj ...a w czym Cie obraziłem  ???
Nie Ty a moderator

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Kaplica,przynajmniej byś zrobił dubbing.Nie znam języków obcych
I znowu przedstawiciel wspaniałej cywilizacji zachodu nabija się z wschodniej Europy ... Żałosne

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marek_Spy napisał:

I znowu przedstawiciel wspaniałej cywilizacji zachodu nabija się z wschodniej Europy ... Żałosne

Jakiej cywilizacji? wspaniałej?

Nie wiem czego wszyscy tak zazdroszczą, filmu nie oglądałem ale w łączyłem i trafiłem jak inteligencja zachodnia ciągnie drzwi i nie chcą się otworzyć , w końcu bezradny i zrezygnowany wezwał recepcjonistkę która w 7:10 zamiast ciągnąc pchnęła drzwi  które się otworzyły.

Jest ich dwóch a mają ze trzy szare komórki  "i to do spółki".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, enter1978 napisał:

Jakiej cywilizacji? wspaniałej?

Nie wiem czego wszyscy tak zazdroszczą, filmu nie oglądałem ale w łączyłem i trafiłem jak inteligencja zachodnia ciągnie drzwi i nie chcą się otworzyć , w końcu bezradny i zrezygnowany wezwał recepcjonistkę która w 7:10 zamiast ciągnąc pchnęła drzwi  które się otworzyły.

Jest ich dwóch a mają ze trzy szare komórki  "i to do spółki".

dwoch slowackich ignorantow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 10:10, ret1911 napisał:

Mi tez to sie bardzo nie podoba i uwazam, ze jest to w bardzo zlym smaku (goly tylek jakiegos faceta).

Czy goly tylek jakliegos faceta jest gorszy jak goly tylek jakiejs kobiety ? Dla 5% facetow na 100% nie jest , a zreszta mamy rownouprawnienie ( podobno ) , wiec pokazujmy taka sama ilosc tylkow facetow , co tylkow kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jarek996 napisał:

..........pokazujmy taka sama ilosc tylkow facetow , co tylkow kobiet. 

Jarku,

nie możemy:( pokazywać tyłków ( tyłeczków ) kobiet/dziewczyn , ponieważ jak to juz kiedyś napisał Moderator KonradP,  ...."jest to Forum moderowane " i w związku z tym żadnych takich zdjęc i obrazków naruszających dobry smak nie będzie....A o smakach i gustach się nie dyskutuje   , juz Rzymianie o  tym mówili , więc c.b.d.o?

 

...https://www.youtube.com/watch?v=AapKpfGF0fE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.