Skocz do zawartości

Duże heli benzynowe


pfm80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny filmik ! Takie smiglowce to bym nawet polubil , ale jak widze co wyprawiaja "helikopterowcy" u mnie w klubie , to mnie wrecz od smiglowcow odraza ! 

 

Nie lubie jakichs "nierealnych" wydarzen w lotnictwie , czyli dziwnych akrobacji smiglowcowych , latania 3D modelami samolotow ITP. Lubie tylko to co widze w duzym lotnictwie  ;)  Jestem KONSERWA ( jak Jacek ) ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny filmik ! Takie smiglowce to bym nawet polubil , ale jak widze co wyprawiaja "helikopterowcy" u mnie w klubie , to mnie wrecz od smiglowcow odraza !

 

Nie lubie jakichs "nierealnych" wydarzen w lotnictwie , czyli dziwnych akrobacji smiglowcowych , latania 3D modelami samolotow ITP. Lubie tylko to co widze w duzym lotnictwie ;) Jestem KONSERWA ( jak Jacek ) ....

 

Ja też !!! Tylko to co w realu. Najlepiej makiety :)

A tu mój Bolkov w akcji :)https://youtu.be/u97Zp76pIMc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny filmik ! Takie smiglowce to bym nawet polubil , ale jak widze co wyprawiaja "helikopterowcy" u mnie w klubie , to mnie wrecz od smiglowcow odraza ! 

 

Nie lubie jakichs "nierealnych" wydarzen w lotnictwie , czyli dziwnych akrobacji smiglowcowych , latania 3D modelami samolotow ITP. Lubie tylko to co widze w duzym lotnictwie  ;)  Jestem KONSERWA ( jak Jacek ) ....

 

Ja też!...Ja też!...Ja też!... Pamiętam jak kiedyś na mistrzostwach świata modeli śmigłowców w Dęblinie pojechałem w towarzystwie kolegów pilotów śmigłowcowych na treningi do pobliskiego Ułęża (przedwojenne zapasowe lotnisko dęblińskie) by z bliska zobaczyć co i jak. Gdy koledzy obejrzeli kilka dynamicznych lotów modeli śmigłowców powiedzieli "ale my tak nie latamy" Po czym wzruszyli ramionami i poszli na piwo. A ja razem z nimi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co kłuje mnie w oczy to ten dwulopatowy wirnik... Przerobiłem już chyba wszystkie filmy na YT z makietami :) Jest jeszcze na którymś filmie Mi-24 na wirniku dwułopatowym z polską szachownica. Na grupie makiet śmigłowców RC ktoś napisał że jak lecisz to nie widzisz ile masz łopat :) Ja widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem przesadyzmu jeżeli chodzi o wielkość modeli. Tu nie o to chodzi przecież. Taki model trzeba przywieźć jakoś na lotnisko więc przyczepa albo bus w zestawie :)

Niestety latanie wiąże się też ze stratami. Jak ktoś ma słabe nerwy niech nie patrzy. Największa Cobra w turbinie total crash...

https://youtu.be/qAI4MrsITws

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie lubie jakichs "nierealnych" wydarzen w lotnictwie , czyli dziwnych akrobacji smiglowcowych , latania 3D modelami samolotow ITP. Lubie tylko to co widze w duzym lotnictwie  ;)  Jestem KONSERWA ( jak Jacek ) ....

Mam nadzieję że gdzie indziej dopuszczasz trochę fantazji.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie byl wypadek !

W tej stodole siedzieli brodaci panowie i cos knuli. Pan pilot po wystrzeleniu wszystkich swoich pociskow i rakiet na wczesniejszej akcji ,postanowil zaatakowac stodole "z byka" ;)

 

:D :D no nieźle :)

A tak na poważnie to do dzisiaj nie wiem co poszło nie tak. Czy jakaś awaria sterowania czy zła ocena położenia modelu względem budynku.

Pilot który lata tą cobrą ma też EC-135 w turbinie. Cobra jest już zbudowana na nowo i bierze udział w pokazach.

 

Lata ktoś heli na silnikach benzynowych Zenoah w kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.