Skocz do zawartości

Budowa Brown B2 Miss Los Angeles


robert.pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Oblot udany . Model lata tak jak pilot go prowadzi.
Film zmontuję w tygodniu... straszny upał w Zielonej Górze (35 st.C.), aż kompa nie chce się odpalać...
Po drugim locie, spierniczyłem lądowanie, model zrobił kangura i upadł na skrzydło, które pękło... ale już się naprawia...
a83609f836f01522713a1ed24c55f515.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

P. S.
Oblot w super towarzystwie... z Marcinem...

698733d42d283394842ab8309e69aea2.jpg7fd8e9394bd9b2979bd5dcf8f1d6ef7f.jpg65ea0b479fc090934b73fc17d8bf08a7.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obejrzenia...

 

 

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc w budowie modelu.

 

Od lat marzyłem aby zbudować model z "tartaku", który będzie latał... udało się... latami składałem modele ARTF, ale tylko z tego powodu, bo nie miałem miejsca na budowę, nie miałem czasu chodzić do modelarni (praca od 8,00 do 18,00).

Udało się zorganizować warsztat w piwnicy, dodatkowo nabyłem garaż, w którym mogę spokojnie wykonywać "głośne" prace o każdej godzinie i każdego dnia.

Czytając niektóre tematy na forum, dla niektórych z pfm, modelarz to ten, który zbuduje model od "zera" a ten kto składa modele ARTF, nie jest modelarzem, nie zgadzam się z tym, nie każdy ma warunki do budowy modelu... od momentu jak zacząłem chodzić do modelarni w wieku 12 lat czuję się modelarzem...

Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc...

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo kolego !   Bylem ostatnio ( niestety tylko 2 dni ) w ZG i nawet jechalem dwa razy do Lagowa Lubuskiego , ale ze wzgledu na remont mostu w Chicago NIE wstapilem do Was lotnisko.

Nastepnym razem umowimy sie jakos bardziej konkretnie , a moze nawet cos nawet polatamy .

Szukac Ci nastepnego modelu ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję udanego lądowania ?

 

Oblot był chyba jakoś na wiosnę ale do pełni szczęścia zabrakło ostatniego elementu, tym razem nic nie zawiodło i jest SUPER.

Jeszcze raz gratuluje budowy modelu od zera i doprowadzenia projektu do szczęśliwego końca.

Czekam na kolejne filmy z latania, stres będzie już mniejszy a frajda z latania większa ?

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

 

24 minuty temu, jarek996 napisał:

 

Nastepnym razem umowimy sie jakos bardziej konkretnie , a moze nawet cos nawet polatamy .

Szukac Ci nastepnego modelu ? ?

Nie ma problemu, wcześniej daj znać... myślę o następnym modelu, chciałbym zbudować Dromadera lub Kruka, rozpiętość około 1,8 - 2m (oczywiście spalina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, robert.pilot napisał:

Dzięki...

 

Nie ma problemu, wcześniej daj znać... myślę o następnym modelu, chciałbym zbudować Dromadera lub Kruka, rozpiętość około 1,8 - 2m (oczywiście spalina).

 

Idziesz w rolnictwo powiadasz ?   Myslalem , ze czas na cos "wojennego" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samolot ma w sobie to coś... zawsze podobały mi się dromadery, pierwszy samolot z dzieciństwa, który widziałem z bliska i siedziałem w środku. To od niego zaczęła się moja miłość do lotnictwa i modelarstwa. Przecież dromader to nie tylko agro... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, robert.pilot napisał:

Oj Jarek, Jarek... 

 

Ja mam plan sprzedac ponad polowe kolekcji i skupic sie na moim "tajnym" projekcie ( ktory i tak zostanie ujawniony ? ) . Przejrzalem ostatnio moja modelarnie i stwierdzilem , ze jestem jakims "chomikiem" !!!

 Caly czas cos kupuje , ale w sumie nie wiem PO CO !!!    Czas sie z tym zwyczajnie rozstac .

Musze porobic zdjecia , popatrzec jakie bebechy w czesci modeli siedza ( nawet nie wiem szczerze mowiac ) i moze zamieszcze czesc na naszej gieldzie . 

Wlasnie za chwile ide do modelarni i musze to wszystko "skatalogowac" . Trzeba zrobic chociaz jakis pierwszy krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.