Skocz do zawartości

Nieuport 11


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarły karabiny do modelu :

parabelum1.jpg

Ten z prawej to Vickers - skala 1/4, a z lewej - Parabellum - skala 1/6. Vickers zamawiany z braku Lewisa w ofercie. Niestety to się zmieniło i Lewis w 1/4 za chwilę będzie dostępny.

Czy w związku z tym byłby ktoś zainteresowany tym Vickersem 1/4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Taki piękny model a dopiero teraz widzę ten temat... Nie wiem jakim cudem mi umknął, mimo że grzebię też w starszych tematach. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego Nieuporta.

 

Z niecierpliwością będę czekał na film z oblotu. Życzę aby był zakończony udanym lądowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie ruszyło się prawie nic; tzn. poprawiłem mocowanie płata i zmieniłem linki naciągu na plecionkę znacznie elastyczniejszą od tej wczesniejszej. Silnik dostał też nowy silnik DLE 30.

Powiedziałem sobie, że będzie co ma być ale w tym sezonie model będzie oblatywany! I tak trzymaj :rotfl:

przegld3.jpg

Aha - kombinuję jeszcze z owiewkami podwozia; czy profilować z listewek, czy wstawić profil z tworzywa sztucznego z praktikera już w przekroju kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo brzydko postąpił "uziemiając" przy tym Niuporcika ...należy mu się :ble: Może masz innego kumpla ..?

Poza tym profile z "tworzywa" do takiego pięknego "drewnianopłóciennego" i klimatycznego Niuporta ?! :roll:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Silnik dostał też nowy silnik DLE 30."

 

To akurat miało mieć taki sam sens jak stwierdzenie ..." wziął i wyjechał" :mrgreen:

Podobny sens miała riposta kolegi chyba po pierwszym semastrze I lub drugiego roku na studiach. Pani od filozofii stwierdziła, że nasza grupa jakas taka mała sie zrobiła po przesiewach. Kolega odparł..." A ile jest grup, których w ogóle już nie ma " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lotu czeka już "świeżynka" następca Vicomta - Vicomte II, wytrymowany Pfalz E, Fokker d.VIII z małymi poprawkami zaklinowania płata, kolejna "świeżynka" Fokker E i już oblatywany Nieuport 11 elektro. muszę zrekonstruować uszkodzone elementy Aqua Star II spalina. Do tego dochodzi własnie skonczone latające skrzydło STRATOS i na ukończeniu łódż latająca Aqua Star III. O przerobionym katamaranie ADMIRAL z elektro na spalinę już nie wspominam nawet. Więc sam widzisz, że nie wiem w co najpierw ręce włożć... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.