Skocz do zawartości

Temat w języku angielskim z reklamą modelu.


jureks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ordering kits or ARF is possible at badan.cz. Z tego zapisu wynika że jest to oferta handlowa więc powinno być w giełdzie. Posty powinny być pisane zrozumiale.Nie wszyscy muszą znać angielski. Co to za profil ?.

 

Według mnie to jest prawidłowy profil założony w 2011. Jest to modelarz z Czech. Napisał w bardzo zrozumiałym języku. Gdyby napisał po czesku to pewnie  byłoby o wiele gorzej go zrozumieć.

Forum jest ogólnodostępne i nie dyskryminuje osoby z poza Polski.

 

A tak po za tym to jest jak najbardziej tam gdzie powinien(dział bardzo dobry) ponieważ jest to oferta sklepu a nie sprzedaż tego konkretnego egzemplarza. 

 

Po mojemu czepiasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordering kits or ARF is possible at badan.cz. Z tego zapisu wynika że jest to oferta handlowa więc powinno być w giełdzie. Posty powinny być pisane zrozumiale.Nie wszyscy muszą znać angielski. Co to za profil ?.

 

Proszę:

 

Cześć wszystkim, chcę przedstawić nasz nowy model akrobacyjny na ten sezon - Revolto 265.
Silnik: 120 cm3 (RCGF 120 w moim pierwszym prototypie)
Rozpiętość skrzydeł i długość: 2,65m
Waga: 13 kg
Samolot ma pełny kompozytowy kadłub i ster, skrzydła i winda to drewniana klasyczna konstrukcja.
Ten pierwszy prototyp ma kilka lotów, ale lata bardzo dobrze. Zamawianie zestawów lub ARF jest możliwe na badan.cz
Znajdź Revolto 265 na youtube lub zobacz FB.
 
Teraz lepiej?  :D
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "Forum jest ogólnodostępne i nie dyskryminuje osoby z poza Polski ". Ani mi to w głowie. Kiedy ja pisałem do 3D LabPrintu z pomocą oryginalnego czecha zrobiłem to po czesku. Czego Tamta strona nie omieszkała pozytywnie zauważyć. Nie czepiam się ale w regulaminie forum jest wyrażnie  co ma być w profilu niezależnie od roku jego założenia. Nadal podtrzymuję że nie wszyscy muszą znać angielski. Jest to w TYM kraju język obcy tak jak czeski czy chiński.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest prawidłowy profil założony w 2011. Jest to modelarz z Czech. Napisał w bardzo zrozumiałym języku. Gdyby napisał po czesku to pewnie  byłoby o wiele gorzej go zrozumieć.

Forum jest ogólnodostępne i nie dyskryminuje osoby z poza Polski.

 

A tak po za tym to jest jak najbardziej tam gdzie powinien(dział bardzo dobry) ponieważ jest to oferta sklepu a nie sprzedaż tego konkretnego egzemplarza. 

 

Po mojemu czepiasz się.

 

Ahoj kluci, chci vám představit náš nový akrobatický model pro tuto sezónu - Revolto 265.
Motor: 120 ccm (RCGF 120 v mém prvním prototypu)
Rozpětí a délka křídla: 2,65 m
Hmotnost: 13 kg
Letadlo má plné kompozitní trup a kormidlo, křídla a výtah je klasická dřevěná konstrukce.
Tento prototyp forst má několik letů, ale letí velmi dobře. Objednání souprav nebo ARF je možné na badan.cz
Najděte Revolto 265 na youtube nebo viz FB.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Nadal podtrzymuję że nie wszyscy muszą znać angielski. Jest to w TYM kraju język obcy tak jak czeski czy chiński.

Proste jak budowa cepa.

Pewnie zaraz będę "ograniczony" bo nie chcę się uczyć angielskiego. Po co? Przeciez jestem u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się ale w regulaminie forum jest wyrażnie  co ma być w profilu niezależnie od roku jego założenia.

Tak profil jest tolerowany w przypadku sklepów i firm ogłaszających się na tym forum. 

A co do języka to ja jestem innego zdania. Język angielski stał się już językiem uniwersalnym i posługują się nim wszyscy. Jeśli ktoś nie zna j.angielskiego tak jak ja, to ma przynajmniej dwa rozwiązania. Albo sobie przetłumaczy przez elektronicznego tłumacza albo napisze do kolegi żeby mu pomógł zrozumieć.

Cóż nadal mnie nie przekonałeś, że się nie czepiasz.

 

PS.

Niestety na zapisy w regulaminie nie mam najmniejszego wpływu ani przełożenia - to domena Admina.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę się czepiam.Ale. Jeżeli potraktować  w/w post jako reklamę to większość reklam ( mając na uwadze miejsce jej produkcji lub produkcji produktu reklamowanego )  emitowanych  w jakiejkolwiek stacji TV powinno być nadawane w angielskim,niemieckim, francuskim  itd  . Jednak są one kierowane do NAS Polaków i są  one emitowane w języku POLSKIM.

A tak wogóle to idę z psem i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie czeski czy słowacki nie przeszkadza bo mieszkam na pograniczu i spotykam często miłych gości stamtąd a wrogość wyssana z mlekiem matki z powodu zaolzia jest mi obca. Trzeba iść na koncert Janka Nohavicy to można zrozumieć , że wrogość tworzą politycy a zwykli ludzie wbrew temu są przyjaźnie nastawieni i można liczyć na ich pomoc. Co tu mówić w modelarstwie też byliśmy za nimi i nadal pozostajemy o lata świetlne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma równych i równiejszych i profil to święta rzecz .Czy ktoś sprzedaje, oferuje coś, produkuje powinien stosować się do regulaminu.

Badan jako znana firma oferuje co jakiś czas tutaj produkty lecz nie uczestniczy w życiu forum .

To nie zmienia faktu by stosował się do wytycznych Administracji.

 

Język tak naprawdę nie ma znaczenia..wolę poprawnie napisane w obcym języku i przetłumaczone w translatorze niż pokaleczone tłumaczenie na polski.

 

Skrobnę info do badana by uzupełnił profil . Po polsku :) .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, masz rację, angielskim posługują się wszyscy: anglicy, amerykanie. I nie opowiadaj tu bajek że każdy ma znać go w Polsce. Bez pierdół. Czas kiedy jeden pajac tweirdził że "polskosć to nienormalność" już minęły.

 

Badan? Nie mam nic do niego ale od tego jest giełda i niech sobie przez translator przetłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta jest w jak w najbardziej właściwym miejscu.

Jest to oferta sklepu/producenta, nowego produktu, prototypu -modelu akrobacyjnego 3D .

Cena nie jest wymagana bo to nie dział giełdy choć mogła by być wstępnie określona.

 

Jeśli ktoś chce zakupić to proszę

http://inzerce.modelbazar.cz/show.php?ftxt=revolto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.