Skocz do zawartości

Czy tak powinien wyglądać silnik OS 25 FX?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Na OLX był opiłowany ,rozmawiałem o nim z Sekatorem i też to zauważył.

Może będzie dobry ale ja go nie kupiłem ponieważ gość twierdził że nic przy nim nie dłubał.

Taki silnik trzeba gruntownie wyczyścić a to się wiąże ze zdjęciem głowicy,niby nic ale zawsze to nie nowy.

Szansa na to że nie jest zużyty jest spora jednak w dobie myjek ultradźwiękowych nie chciałem ryzykować

Skoro już kupiłeś trzymam kciuki że to nie wtopa :P

P.S.

Wyszukiwarka pokazuje nadal zdjęcia powiązane z ogłoszeniem a to że gość je usunął , no cóż w sieci nic nie ginie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZN dzwon w niego uderzyl ?

 

Wyglada na nowy ( to mozna sprawdzic w 10 min ) , ale "dopasowany" pilnikiem do jakiejs obudowy , Kat "szlifowania" zeberek glowicy pokrywa sie prawie z tym "szlifem" na gazniku.

a co napisałem ??? :D  :D

 

Napisano dziś, 17:45

nooo...raczej trochę  " ztuningowany"  :)   :)   został co by sie pod osłone silnika zmieścił. A co ma w srodku tego na zdjęciu nie widać.

 

a opiłki  skąd ?? no z piłowania/tuningowania

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz w kombacie dzwoniło się silnikiem o glebę. Sadzenie marchewek modelem bez skrzydła jest wyjątkowo proste. 25FX to mały i zwarty silnik. Jeżeli kręci się i nie blokuje w żadnym położeniu to będzie chodził.

Fakt na 1000% dzwon się z tym silnikiem zderzył :).

Wnętrza nie widać, ale wg moich obserwacji silnik był tylko na chwilę wkręcony w model i raczej nawet nie był uruchomiony.

Widać to po śladach przy otworach  w łapach do mocowania.

 

Silnik po kontakcie z glebą lub czymś twardym wygląda zupełnie inaczej .

Jak dla mnie nowy tylko  karter ordynarnie potraktowany pilnikiem.

Silnik po kraksie może wyglądać np tak jak na zdjęciu.

A.C.

post-197-0-30227800-1573763716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.