Skocz do zawartości

A może jakiś film?


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Rok 2020 zapowiada się bardzo smacznie jeżeli chodzi o filmy: 

 

 

Powiem Wam że mam ciarki jak trailer oglądam :)  mam nadzieje że będzie filmidło na miarę pierwszej części. 

 

 

Drugim filmem który już niedługo będzie w kinach są PSY 3, też liczę na zachowanie klimatu poprzednich cześci 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, d9Jacek said:

i nie mów , że tego nie słuchałeś ...https://www.youtube.com/watch?v=Bx51eegLTY8

 

Bardziej SLYSZALEM , jak SLUCHALEM. Swiadomie , to sluchalem zawsze zupelnie innej muzyki ?

 

 Na przyklad  takiej

 

 

 

Dobra : my tu gadu gadu , a ja sie musze pakowac , bo jutro wylatujemy zaczerpnac troche promieni slonecznych .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, d9Jacek said:

?...no tak ...u Was  Noc Polarna

 

Gdzies tam wyzej to sie zgadza , ale w Malmö prawie jak w Szczecinie. Wylatuje bardziej , aby UCIEC od otoczenia ( czyli nie uczestniczyc w swiatecznych gonitwach i spotkaniach rodzinnych ) . Mialem dosyc intensywny rok i chce zwyczajnie odpoczac od zgielku ( choc ja i tak wypoczywam aktywnie ; rowerek , plywanie i ciagle przemieszczanie sie ....)  . Gdyby byla u nas zima , taka ze sniegiem i mrozem ( w Szwecji jest , ale nie w poludniowej ) , to na 100% bym zostal . Dzisiaj w Malmö swieci slonce i jest 8 stopni ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qpa napisał:

W Lublinie nie gorzej :) Dzisiaj na moto w samej bluzie latałem :P

Ty, Kuba w samej bluzie nie lataj bo się przeziębisz.

Zdjęcia zaginione przywróć bo nawet ci co tylko czytają się niecierpliwią. I zaczną narzekać. I wiem co piszę....:) Łódki się nowe budują, a mi naprawdę się nie chce każdemu z osobna tłumaczyć co i jak.  Do tej pory było: Popatrz sobie na to, albo na tamto zdjęcie i poczytaj. Jak jest zdjęcie to jest ok i delikwent obie zobaczy, a jak nie ma to, trzeba długo przez telefon tłumaczyć.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.