Skocz do zawartości

Linki


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj linek pod nazwą surflon - plecionka stalowa wędkarska do robienia przyponów. Nadaje się znakomicie i są różne grubości/wytrzymałości w zależności od potrzeby.

Edit:

A teraz widzę jaki dział, więc nie wiem jak tu się ta plecionka sprawdzi :/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,59 zł 30%OFF | Ołów rdzeń karpia żyłka 15Lbs 20Lbs 35Lbs 20 metrów karpia Ho ok Link Making tonący pleciona linka akcesoria wędkarskie

https://a.aliexpress.com/Fk23vusMb

 

Nie wiem czy link się otworzy prawidłowo, ale spakowane w 20m, nie wiem także jaka musi być wytrzymałość, ale jak dobrze poszukać to myślę że dało by radę coś wyszukać

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli reflektujesz to mogę przesłać swoje stare linki .Na pewno wybierzesz z nich dobre 16 m. Ja latałem na 19.40 m modelem na sinik 10 cm. Cena to symboliczna 1 zł + koszty przesyłki.Niestety nie mam wolnego krążka .Linki mogę przesłać na krążku z kartonu.

Pozdrawiam

 

POL-2503

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Paweł Praus napisał:

Stefanie oczywiście masz rację, ale...w klasie F2B nie jest to takie oczywiste...długość linek powinna się zawierać pomiędzy 15 a 21,5m....o średnicy nawet nie wspominają, pojemność silnika (spalinowego, bo dopuszczają też elektryczne) to max 15 ccm.

 

Wydawało mi się, że średnica też jest podana, ale chochoo ile lat już mogę tego nie pamiętać, tym niemniej dziękuję.

Szkoda tylko, że przy okazji nie uzupełniłeś od siebie jakie wybrać dla pytającego kolegi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.