Skocz do zawartości

GP 14 Velo 1:2,5


silesia_system
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pomiary ze spływem podniesionym?

 

I co z głębszymi wychyleniami spływu do dołu? :D

A i co z miksem steru wysokości do klap? Szczególnie mnie interesuje czy robiłeś powroty pod wiatr z podniesionym spływem.

Jeśli nie - to trochę marnujesz czas i życie, ale nie oceniam ;) 

 

Wiem, wiem, zrzędzę, ale mi pomiarów to mało :D

 

A co do doskonałości - podoba mi się, że model tej wielkości idzie w zawody na doskonałość z Muchą Standard :D

Muca standard miała 27,8 doskonałości przy 75km/h, tu jest podobnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam dobre marnowanie czasu jak jest dobre to nie jest złe ;)  

Jestem weekendowym lataczem i trochę czasu mi zajmuje poznanie i wyczucie modelu dlatego też zmiany wprowadzam powoli.

Podniesiony spływ około 1mm w górę jest w planie ale raczej jako opcja dla zabaw z akrobacyjnym zabarwieniem choć zapewne też zostanie pomierzony.

Nie jestem zwolennikiem a wręcz przeciwnikiem miksowania sterowania ale przetestowana opcja miksowania wysokości do całego spływu dała świetne efekty w starym Jantarze F5J.

Będzie to zapewne pierwszy temat przerabiany na wiosnę, czy mi to w tym modelu spasuje polatamy zobaczymy. 

Jestem chyba inny bo nie potrafię latać  np z bardzo popularnym w makietach szybowców miksem lotki ogon.

Patryk zaproszenie na testy cały czas aktualne musisz przyjechać ocenić czy lata jak liczyłeś a przypadkiem tak wyszło że w przyszłym roku pobawię się i potestuję też Twoje "magiczne" liczenie.

Maciej latał i widać było że zadowolony jest z poświęconego czasu przy realizacji projektu.

Sam przyznał że nie miał ostatnio zbyt wielu okazji by potrzymać radio w rękach ale właśnie na trybie termika doświadczył że model łagodny jak baranek ;)

 

W temacie Muchy standard muszę zgłosić się do kolegi Krzyśka z Wa-wy ma muchę w 1:1 to trzeba by się na jakieś latanie porównanie umówić ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, silesia_system napisał:

Jestem weekendowym lataczem

Te, nie bądź taki skromy bo doświadczeniem i nalotem szybowcami mógłbyś trochę ludzi z forum obdarować :)

Choć stanie godzinę i patrzenie w jakiś punkcik na niebie to trzeba lubić ;) .

Kapitalny modelik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał można się położyć i tak latać głowa i szyja nie boli i hałasu nie ma. A modelik Pawła dokładnie oglądałem na zlocie w Jerzowie Sudeckim Paweł wielkie gratulacje nie za model lecz za sposób wyposażenia,  choć i model piękny . 

 

                                                                                                                             Pozdrawiam Władek Ten od Ventusa 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przepiękny szybowiec i taka refleksja do mnie przyszła, że historia zatoczyła kółko:  to jest model - makieta szybowca, którego twórcą jest jeden z najlepszych modelarzy - wielokrotny rekordzista świata. Dzieło twórcy wróciło do jego korzeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.