Skocz do zawartości

Puchar Śląska F3F 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Zapraszam kolegów na Puchar Śląska F3F 2020 który odbędzie się w dniach 28-29 Marzec 2020 

 

Rejestracja jest otwarta od 22.02.2020  a zamknięta będzie 26.03.2020 o godzinie 24.

 

https://www.f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=1793

Biuletyn nr. 1

 

Puchar 2020.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chciałem zwrócić uwagę, że załączony link otwiera pustą zakładkę: "Event Series Parameters"

 

 

 

a w treści postu z zaproszeniem brak jednej linijki:

 

"Zawody modeli szybowców klasa F3F które odbędą się na Hałdzie w Łaziskach Górnych"

 

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil tak jak pisze Jurek, ja nie mam czasu na organizacje drugiego pucharu, muszę skupić się na przygotowaniach do MŚ, bo to jest dla mnie największym priorytetem w tym roku. Możecie Wy zrobić więcej krajowych imprez, bo strasznie marnie w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcin.O napisał:

Masakra ??

nie  dziwota ..miejscówka  jest  bardzo  fajna  -   piekne  widoki..super  dojazd -  Marcin  organizuje  zawody  prefoesjonalnie  załuje  jedynie  .że  nie  moglem  być  w  ubiegłym  roku  na  bankiecie  po "ŚLUNSKU"...na  fotkach  stoly  sie  uginały...super   zachecam  wszystkich  do  uczestnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogólnie wiadomo w lataniu najtrudniejszy jest start i lądowanie. Ponieważ też wiadomo, że ino my jesteśmy hi-end profesjonalizmu dlatego nie poświęcamy na sam lot zbyt dużo czasu bo to zwykłe marnotrawstwo. ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Konrad_P napisał:

A co to u was za latanie:D 7 lotów i raptem 4 minuty latania. 036.gif

I dlatego to nie jest takie proste. Przekładając na wasze...musisz zrobić 4minutowy lot bez żadnego błędu i w tym czasie musisz być zdecydowanie lepszym od reszty uczestników. I tak co zawody :)

No i w międzyczasie powinieneś kilka razy wylądować, najlepiej na lotnisku wysypanym kamieniami lub innym gruzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Jurek jak by  każdy zabrał swoją kołderkę i rozłożył, byłby fajny pas to lądowania. Nikt by sobie głowy nie zaprzątał lądowaniem w trakcie latania. A tak cały czas myślisz jak tu wylądować i nie połamać modelu i co i co latali byście 3 min a nie 4 i Konrad dopiero by się śmiał ?️ tu macie receptę jak to robić  cha cha cha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.