Skocz do zawartości

Puchar Śląska F3F 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Zawody bez witania się i gadania to "walki robotów", a nie zawody modelarskie ?

Marcin ma 100% racji, że nie należy popadać w paranoję, ale uważam, że powinniśmy stosować się do zaleceń odgórnych.

Czasu wręcz przeciwnie, jest mało ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody to zawody czyli "walki robotów". Pogaduszki to przed lub po zawodach albo na na niezobowiązujących spotkaniach modelatorskich przez cały czas.

 

Ciekawe czemu wszyscy chcą wyręczyć organizatora ? Ale i  tak pewnie rząd zrobi całą robotę za Marcina, bo na to się zanosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, myślę, że nia ma co się zastanawiać. Ja zostaję w domu niezależnie, czy zawody się odbędą, czy nie. Reszta zawodników niech robi to co uważa za słuszne, a głupie analizy gdzie jest bezpieczniej niech zostawią dla siebie! Organizator odpowiada za bezpieczeństwo i to na nim spoczywa podjęcie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał - Marcin podejmie decyzje. I każdy o tym wie. Ale nie wiemy jaka będzie bo może być trojaka - albo o zrobieniu (co aktualnie może być mało prawdopodobne), albo o odwołaniu albo o przełożeniu. Czemu nie można w spokoju poczekać kilku dni na decyzje Marcina? Ja mu nie zazdroszczę sytuacji w jakiej jest. Jak również namolnych teflonów.

 

Wątek o zagrożeniu wirusem jest w innym miejscu, a powielanie wpisów i tam i tu jest takie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki - ale jak napisałem nie wiem jaka będzie decyzja

24 minuty temu, cZyNo napisał:

 bo może być trojaka - albo o zrobieniu (co aktualnie może być mało prawdopodobne), albo o odwołaniu albo o przełożeniu.

 

bo ja nie kontaktuje sie z Marcinem w tej sprawie.

Gdzie napisałem że zawody będą w pierwotnym terminie??? Czytamy panie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy piloci, ze względu na sytuacje jaką mamy, a ma być jeszcze gorzej odwołujemy zawody ☹️☹️ w tym terminie. Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać, to w tedy ustalimy jakiś inny termin i zorganizuje zawody ?. Trzymajcie się i uważajcie na siebie ???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.