Skocz do zawartości

Puchar Śląska F3F 2020


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Kamyczek_RC napisał:

https://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/komunikat-dotyczacy-odwolania-imprez-sportowych/

 

Powinienem powiedzieć a nie mówiłem ...

W każdym razie wróżby po 500 przyjmuję również blikiem  ;)

 

 

Słowo klucz "zaleca"

Przestańcie pie... i wchodzić w rolę organizatora tej imprezy. Z grafiku wynika, że będziecie mieć jeszcze swoje pięć minut w tym roku.

 

Będzie można wybrać czy sędziowie znowu oszukali czy kichnąłem ze względu na ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArabaT napisał:

 

Przestańcie pie... i wchodzić w rolę organizatora tej imprezy.

 

 

Widzę Łukasz, że musisz zostać organizatorem. W przyszłym roku będziesz miał wybór:

 

Puchar Wisły, Puchar Chełmna, czy obie imprezy !  Wybór będziesz miał ułatwiony, bo ja naciskać na żadną nie będę !

2 godziny temu, Kamyczek_RC napisał:

To czarne jest pod całkowitą ochroną  :) .

 

 

 

Wiało w Parskach jakieś 15m/s  Żadnych ptaków na niebie nie było. Mnie rzucało po pustym niebie bo zapomniałem balastów ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to Puchar Zadupia ?

 

Ja i organizator? ?

Pamiętasz pietruszkę na Klifie?

U mnie nawet sędzia by miał możliwość wygrać lot swobodny. W końcu to jakieś zbocze ;)

O pieniaczach to już nawet nie wspomnę.

 

Na szczęście NIE muszę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Shock napisał:

Marcin Was opierdo...li za to OT ;).

 

Założyciel ma swoje prawa ;)

Mogę skasować swoje wypociny.

 

W zeszłym roku przeżyłem wspinaczkę i kominy to w tym roku też powinienem. Najwyżej namiot sobie na łące rozbiję żeby te 3m bezpieczeństwa zachować.

 

Mam nadzieję, że po wejściu na górę nie będzie sprawdzał zapocenia i zadyszki bo wtedy z góry zostaje wyłączony z zawodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bieżąca chwilę możliwość zarażenia virusem jest taka sama, bez względu na to czy ja zatankuje auto i pojadę do sklepu na zakupy czy na spotkanie z klientem, czy dla odmiany zatankuje auto i pojadę na zawody. A może i mniejsza gdy pojadę na zawody.

Zresztą zawody bez witania się i gadania mają wiele zalet, łącznie z tą ze będzie można się w pełni skupić na lataniu i rywalizacji :) Czego nam brakuje po zimie

 

Decyzje i tak podejmie Marcin. I pewnie będzie to rozsądna decyzja uwzględniająca daną chwilę. Czasu jeszcze jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.