Skocz do zawartości

Kanał ...


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Shock napisał:

Może znajdzie się odważny na zrobienie takich przelotów modelem, koniecznie uwiecznionych filmem ;)

 

Model samolotu - ok.

A rzeczka i most? Mają być oryginały czy też... modele? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2020 o 15:44, Shock napisał:

Może znajdzie się odważny na zrobienie takich przelotów modelem, koniecznie uwiecznionych filmem ;)

Nie prowokuje do głupkowatych zachowań a kontrolowanych, przemyślanych, bezpiecznych, efektownych lotów :D

 Moj kolega ladowal przedwczoraj piankowym skrzydlem na jednym z lotniskowych stolow ( tym najdluzszym ktory mamy - jest na wielu zdjeciach w relacjach z mojego Malmöwskiego lotniska ) ! Ma on dlugosc okolo 7,5 m ( 3 plyty karoseryjne , zalatwione zreszta przeze mnie ) . Za 10 podejsciem NIE spadl ze stolu . Mysle , ze daloby sie wyladowac czyms wolnym na kolach i z jakims hakiem (+ guma na stole ) . Kwestia treningu , odpowiedniego wiatru i szczescia . . Pamietam ze ktos to filmowal . Moze zalacze jakis filmik jak znajdziemy "filmowca" . 

Na dole zdjecie PRAWIE  calego stolu .Ladowania odbywaly sie od lotniska w nasza strone . Widac dwie cale plyty , a moje JETI lezy na polaczeniu drugiej i ostatniej .

IMG_9990.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.