Jump to content
robertus

Jety - z czym to się je

Recommended Posts

Robert fajny materiał 

21 minut temu, Jerzy_R napisał:

Robert, depron i jet. No będzie się działo... :D 

Hehe Jerzy kibicujemy Robertowi, skoro nasi bracia z nad rzeki Jangcy dali radę wpakować w styropian to Robert nie da rady.

Swietny materiał! Rzeczywiście wiele wyjaśnia. Sam nie wnikałem aż tak dogłębnie bo i tak nie mam warunków na takie modele, i finansowych i lokalowych, ale wiedzy nigdy dość. Z ciekawości fajnie popatrzeć i conieco się dowiedzieć. 

Jak narazie z braku czasu obejrzałem tylko pierwszą część i nasuneeło mi się takie pytanie: jak jest podłączone i na jakiej zasadzie działa odpowietrzenie zbiornika paliwa?

Jest nad czym pomyśleć jeżeli zasobność portfela i warunki lokalowe pozwalają.

Firma FMS wypuściła na rynek Su27 2xEDF80mm - przerobiono go na napęd odrzutowy (K-45G3 )

Firma Freewing wypuściła na rynek Mig29 2xEDF80 ...także przerobiono go na napęd odrzutowy 🙂

7 minut temu, merlin71 napisał:

jak jest podłączone i na jakiej zasadzie działa odpowietrzenie zbiornika paliwa

Obowiązkowa część 2 

49 minut temu, sbogdan1 napisał:

skoro nasi bracia z nad rzeki Jangcy dali radę wpakować w styropian to Robert nie da rady.*

Nigdy bym tak nie pomyślał :) dlatego napisałem, że będzie się działo.

*pogrubienie moje

Takie przeróbki dużych piankowych EDF na jety są bardzo popularne na zachodzie, gdzie ludziom się nie chce budować od podstaw. Sam nie wiem, z jednej strony sprawdzona konstrukcja w piance to jeden problem z głowy. Ale ja lubię budować.

Najsampierw to muszę znaleźć dobre lotnisko  w rozsądnej odległości, do godziny jazdy samochodem.

3 godziny temu, RAFALR30 napisał:

...

Firma Freewing wypuściła na rynek Mig29 2xEDF80 ...także przerobiono go na napęd odrzutowy 🙂

MiG29 wlasnie nabylem (razem z MiG21) 😆 😆 😆 .  Bedzie tylko troche roboty z przemalowaniem na Polska wersje i znowu sie Wilk opozni.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.